Çözüldü Motosiklet yan yatınca hemen mi kaldırılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bayburak

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-RTX3050 4Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-
Merhaba arkadaşlar, bugün motosikletimi park edip garajdan ayrılacaktım ama ayaklık sanırım tam açılmadı ya da ben açılmış sandım, motoru bırakınca sola doğru devrildi. Hemen kontağı kapattım kaldırmayı da denemedim çünkü çevre de pek müsait değil ve orada kaldırabileceğimi sanmıyorum. Motorda bir şey yok manetin ucu kırılmış sadece, şu an yerde duruyor. Bir sorun yaratır mı babamın eve gelmesini beklesem bir şey olur mu? 2 saat civarı beklemem gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Motor çalışmadığı, kontak kapalı olduğu sürece istediğiniz şekilde tutabilirsiniz motoru. Tekrarlıyorum, motorun çalışmadığı sürece bir zararı olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Motor çalışmadığı, kontak kapalı olduğu sürece istediğiniz şekilde tutabilirsiniz motoru. Tekrarlıyorum, motorun çalışmadığı sürece bir zararı olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı