Çözüldü Mount & Blade 2020'de alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mfgsivaas5880

Hectopat
Makaleler
2
Gençler seriyi hiç oynamadım. Sistemim de çok da iyi değil, hatta iyi değil. Sizce bu seriyi alıp oynamalı mıyım? Ayrıca aketlerin içeriklerinden biraz bahseder misiniz?
20200301_173335.jpg

Çözüm
H
Gençler seriyi hiç oynamadım. Sistemim de çok da iyi değil, hatta iyi değil. Sizce bu seriyi alıp oynamalı mıyım? Ayrıca aketlerin içeriklerinden biraz bahseder misiniz?
Eki Görüntüle 508321
Yakında Mount And Blade 2 Bannerlord çıkıcak onu almanı öneririm. Ama fiyatlar çok iyi Mount and Blade Warband'ı SADECE almanı öneririm öbürlerini sevmeyebilirsin.
Hala alınır, oldukça zevklidir. Native'den sıkılırsan yükle atölyeden başka bi' mod. Oldukça başarılı modlar da var. Hiç oynamamışsın, şiddetle tavsiye ederim. Ama warband al.

Eki Görüntüle 508321
Yakında Mount And Blade 2 Bannerlord çıkıcak onu almanı öneririm. Ama fiyatlar çok iyi Mount and Blade Warband'ı SADECE almanı öneririm öbürlerini sevmeyebilirsin.

Çözüm
Viking conquest te harita farklı karakterler farklı iskandinav ülkelerinde geçiyor ve gemi savaşları ekleniyor gemi savaşları Warband'da yok.

With fire and sword DLC kılıca ek olarak o devrin ateşli silahları ve yeni karakterler ile harita ekleniyor.

Napolyonik DLC'si ise Online with fire and sword gibi düşünün.

Benim önerim Warband + mod.

Yeni konular

Geri
Yukarı