Mount & Blade II: Bannerlord'un Yıllardır Çıkamamış Olması

EMESTI

Hectopat
Makaleler
5
Her yıl ardı arkası kesilmeyen, her yeni fuarda yeni özellikleri ve oynanış videoları gösterilen şu Türk yapımı oyun. Zannediyorum bir çoğunuz neyden bahsettiğimin farkındasınız. Ben, Türk yapımı oyun olarak pazarlanan ve gerçekten dönemi için dünya standartlarında hazırlanmış "M&B Warband"e çıktığı dönemde aşık olmuş bilerce saat gömmüş ve henüz 2010'ların başında sonraki -daha bu oyun çıkmadan önce konuşulmaya başlanmıştı- o muhteşem oyunu oynamak için sabırsızlanmaya başlamıştım.

Ben normalde fazla sabırsız bir insan değilimdir ama geriye şöyle bir bakınca, resmi duyuruluşunun üstünden bile neredeyse 6 koca yıl geçmiş ve elimizde sadece "To Be Announced" bildirisi var. Bu oyun dünyası için gerçekten çok uzun bir süre ve biz serinin takipçileri için bundan çok daha fazlası gerekmekte.

Umarım ilerleyen günlerde oyunu anlatan vlog ve bloglar yayınlamaktan çok daha ileriye giderek bize somut şeyler verirler. Aksi takdirde ilk oyunun çıktığı dönemde 12-13 yaşlarında olan ben bile çoluk çocuğa karışacağım gibi duruyor. O7

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz gene iyiyiz çıkacak oyun güzel gözüküyor.Star Wars Battlefront 2(2005)'den sonra o kadar yıl bekleyip o berbat EA oyununu görenler de var.

Türklerin yaptığı en başarılı oyunlar arasında olup sabır taşını çatlatma potansiyeline ulaşan oyunun yapımcıları hafta 1 gün mü çalışıyor acaba ??? (Warband da bir yere kadar yani )

Yapımcıların bir avuç kadar olduklarını düşünüyorum. Çıkaracağı serinin popüler olmasını istiyorlardır ertelenmesi normal bence..

Geçen seneydi sanırım bir oynanış videolarını gördük ben beğenmedim, sürekli ertelemekten çağ dışı kalmış oyun. Bu kadar ertelersen beklenti yükselir ve heyecan kaçar sonunda da Duke Nukem Forever gibi olursun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı