Çözüldü Mount & Blade'de hile açınca başarıların devre dışı kalmaması nasıl sağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bertan Özdemir

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Oyunda para kazanmak için, krallık kurmak için aşırı zamana ihtiyaç oluyor. Benim böyle bir zamanım olmadığı için sadece zevkine oynamak istediğim için biraz da kale, şehir yönetmek istediğim için para hilesi ve klan seviye hilesi yapmak istiyorum ama başarılar devre dışı kalmayacak. Nasıl olur bu?

Çözüm
Oyunda para kazanmak için, krallık kurmak için aşırı zamana ihtiyaç oluyor. Benim böyle bir zamanım olmadığı için sadece zevkine oynamak istediğim için biraz da kale, şehir yönetmek istediğim için para hilesi ve klan seviye hilesi yapmak istiyorum ama başarılar devre dışı kalmayacak. Nasıl olur bu?
Butter Achievements modunu yükleyin. Bu mod hile / mod yükleyince bile Steam'den başarım kazanılmasını sağlıyor.

Steam atölyeden : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2880190747&searchtext=achievements
Nexus mods : Butter Achievements
Butter Achievements modunu yükleyin. Bu mod hile / mod yükleyince bile Steam'den başarım kazanılmasını sağlıyor.

Steam atölyeden : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2880190747&searchtext=achievements

Çözüm
Bannerlord'mu Warband'mi?
Bannerlord

Başarım hilesi yapabilirsin o zaman. Başka bir yolu var mı bilmiyorum. Başarımlar niye bu kadar önemli ki?
Tamamen psikolojik, oynadıkça sağ altta çıkan steam başarımlarını görmek hoşuma gidiyor

Madem zevkine oynuyorsun, o halde başarıları neden dert ediyorsun ki? Madem bu şekilde keyif alıyorsun, o zaman öyle oyna ve tadını çıkart.
Oyuna her seferinde girince başarımlar devre dışı bırakıldı yazısını görmek boşuna oynuyormuş gibi hissettiriyor, hile ile oynarken bile bir amaç uğruna oynamak istiyorum sağ altta çıkan steam başarımlarını görmek psikolojik açıdan iyi hissettiriyor. Başarımlar açık olsun ama para sıkıntısı olmasın oyunda istiyorum ver klan seviyesi yüksek olsun istiyorum. Düzenli şekilde kolay yoldan para getirisi olan bir şey varsa tavsiyelere açığımdır.

Steam atölyeden abone olunca yeterli olur mu yoksa Nexus Mods'dan da indirmek gerekir mi

Son düzenleme:
Steam atölyeden abone olunca yeterli olur mu yoksa Nexus Mods'dan da indirmek gerekir mi
İkisinden biri yetiyor. Şunu belirteyim; sanırım atölyedeki modun güncel sürümü yok. Atölyedeki deneyin, olmuyorsa nexustakini kurun.

Geri
Yukarı