Mouse, kulaklık ve mouse pad önerisi

Fare için tutuşunuzu söyleyin bilmiyorsanız tutuş şekillerine bakın internetten. El boyutunuzu da söyleyin yiğit hocam önerisini yapar diye düşünüyorum.

Hocam Rampage üretimi değil sadece bu kulaklık bende kullanıyorum Fury ile beraber ürettiler. Bu bütçeye rakipsiz. Gamenote kulaklığı attığımı yani çok öneriyorlar ikisinden birine bakın bütçe varsa Rampage alın pişman olmazsınız.

Razer fare alma diye bir şey yok marka da olsa model yorumu yapmak gerek.

Bunu bilmiyordum ürün değerlendirmesi yaparken göz önünde bulunduracağım teşekkür ederim.

Fare için tutuşunuzu söyleyin bilmiyorsanız tutuş şekillerine bakın internetten. El boyutunuzu da söyleyin Yiğit hocam önerisini yapar diye düşünüyorum.

Genelde fingertip grip şeklinde oluyor elim.

Bütçe çıksada Havit alsın.

Hocam Rampage üretimi değil sadece bu kulaklık bende kullanıyorum Fury ile beraber ürettiler. Bu bütçeye rakipsiz. Gamenote kulaklığı attığımı yani çok öneriyorlar ikisinden birine bakın bütçe varsa Rampage alın pişman olmazsınız.

Razer fare alma diye bir şey yok marka da olsa model yorumu yapmak gerek.

Fury ile beraber üretmediler sadece furylevel in ismini kullanmışlar evet kulaklık ortalama ama Havit almak çok daha mantıklı.

Fury ile beraber üretmediler sadece furylevel in ismini kullanmışlar evet kulaklık ortalama ama Havit almak çok daha mantıklı.

Teşekkür ederim öneriniz için.

Hayır Fury ile beraber ürettiler kaynağınız nedir merak ettim.

H2002p de dip ses yaşayan olmuş.

Evet doğru Razer'ın çok kaliteli ürünleri bulunuyor fakat mouse kısmında benim için çok kötü bir konumda sensör kaliteleri oldukça kötü o fiyat bandında ki diğer markalara baktığımızda açık ara bir sensör farkı bulunmakta. Yoksa tabii ki klavye kısmında oldukça başarılı benim düşünceme göre. Öneriniz için teşekkür ederim.
O fiyat bandı dediğiniz 1000 tl mi?

Geri
Yukarı