Çözüldü Mouse takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wanheda18

Hectopat
Mouse takılma sorunu yaşıyorum. Mouse yeni 1 hafta önce değiştirdim mouse pad değiştirdim önceki mouseda da takılıyordu şimdide takılıyor. Sistem özellikleri:
  • R3 2200G
  • Asus cerberus 1050 Ti Advanced edition 4 GB
  • Asus prime B350M-K t DDR4 3200 MHz
  • XPG 3000 MHz 8 Gammix RAM
  • Seagate 1TB Barracuda 7200Rpm 64mb önbellek
  • Corsair carbide Spec-04 mid tower
  • Corsair VS450 80+
Mouse takıldığı anki değerler:

374157

Çözüm
Steelseries kulaklık kullanıyor musunuz? SS Audio driver'ı bu tür sıkıntılara sebep oluyor.
Aynı sorun bende de vardı. Çok araştırdım sonunda düzelttim.
Sorun kayıt defteri. Hataları düzeltmek için program kullanmayı önermiyorlar. Kayıt defteri onarmak için şunu yapın:
Ara kısmına cmd yazın yönetici olarak başlatın.
Komut satırına "DISM /Online /Cleanup-Image/ ScanHealth" yazın
Bekleyin....
Beni büyük dertten kurtardı umarım size de yardımcı olur.

Tamamdır sorun çözüldü o zaman 😄 Hiç boşuna CPU sıcaklığı ile uğraşmayın. Darboğaz durumunda söylediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Akşam müsait olunca direk SS Audio driver'ını ve Steelseries ile ilgili ne var ne yoksa silin sorununuz düzelecektir.

Konuyu biraz hortlatacağım ama ekran kartını değiştirdim, aynı mouse takılma sorunu bende de oluştu. Bu arkadaşa ne kadar teşekkür etsem azdır. Burdan gördüm bi deneyeyim dedim, meğer sorun SteelSeries'in yazılımı yüzündenmiş bende Arctis 3 kullanıyorum. Daha önce bir sorun yoktu birden oluşması garip gerçekten ekran kartını yeni değiştirdim bir de işlemci masrafı çıkacak diye üzülüyordum. Ne lanet kulaklıkmış. Yazılımsız seslerde çok kötü geliyor.

Tamamdır sorun çözüldü o zaman 😄 hiç boşuna CPU sıcaklığı ile uğraşmayın. Darboğaz durumunda söylediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Akşam müsait olunca direk SS Audio Driver'ını ve SteelSeries ile ilgili ne var ne yoksa silin sorununuz düzelecektir.

Hocam bende aynı kulaklığı kullanıyorumdu SteelSeries Engine silersem kulaklığın sesleri kısılıyor :)

Mouse takılma sorunu yaşıyorum. Mouse yeni 1 hafta önce değiştirdim mouse pad değiştirdim önceki mouseda da takılıyordu şimdide takılıyor. Sistem özellikleri:
  • R3 2200G
  • Asus cerberus 1050 Ti Advanced edition 4 GB
  • Asus prime B350M-K t DDR4 3200 MHz
  • XPG 3000 MHz 8 Gammix RAM
  • Seagate 1TB Barracuda 7200Rpm 64mb önbellek
  • Corsair carbide Spec-04 mid tower
  • Corsair VS450 80+
Mouse takıldığı anki değerler:

Eki Görüntüle 374157

darboğaz yapıyor

Geri
Yukarı