MP3 Çalar Önerisi

Nano önerir misiniz?

Sıkıntısı yoksa alabilirsin.

Çok şaşırdım, bildiğin MP3 çaların içinde HDD var.
🤨Peki touch söküp içindeki depolamayı modlayabilir miyim?

İllaki bir yolu vardır ama gerek olacağını sanmıyorum 8 GB ve üstüyse. Ben şu ana kadar 70 şarkı yüklemişim içine 350 MB yer kaplıyor. 8 GB'ı doldurmak için yaklaşık 1500 şarkı yüklemen lazım mesela. Bence 1500 şarkı yeterde artar.

Sıkıntısı yoksa alabilirsin.

İllaki bir yolu vardır ama gerek olacağını sanmıyorum 8 GB ve üstüyse. Ben şu ana kadar 70 şarkı yüklemişim içine 350 MB yer kaplıyor. 8 GB'ı doldurmak için yaklaşık 1500 şarkı yüklemen lazım mesela. Bence 1500 şarkı yeterde artar.
Sağolun hocam valla aydınlattınız beni, son bir sorum olacak touchlar hafif mi ağırmı? Classicler içinde aynı şeyi soracağım sonuçta sporda koşarken falan kullanmak için.?
Birde normal telefon değişir gibi pilleri değişiyor değil mi?

Sağ olun hocam vallahi aydınlattınız beni, son bir sorum olacak touchlar hafif mi ağır mı? Classicler içinde aynı şeyi soracağım sonuçta sporda koşarken falan kullanmak için?

Telefondan her türlü hafifler. Alacağın modelin ağırlığını internete yazıp bulabilirsin. En ağırının bile -ilk seriler hariç tabii tuğla gibi IPod'lar var neredeyse 25 yıllık- rahatsız edeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı