MS | Manchester United 2 - Galatasaray 3

Kıran kırana geçen bir maçtı ve tertemiz 3 puanimizi aldık, kerem ile ıcardi önce kendilerine küfür ettirdi sonra şık gol attılar. Sizin düşünceleriniz nedir?
An itibari ile a grubunda 4 puan ile 2. sıradayız.

Bir fenerli olarak tebrik ediyorum ülke puanını böyle zor bir grupta taşımak güç ister. Gönül isterdiki 2-6 olsun 2-7 olsun :)

Kıran kırana geçen bir maçtı ve tertemiz 3 puanimizi aldık, Kerem ile Icardi önce kendilerine küfür ettirdi sonra şık gol attılar. Sizin düşünceleriniz nedir?
An itibari ile A grubunda 4 puan ile 2. sıradayız.
Hem cok sevindigim ve hem de cok sasirdigim bir mac oldu. Darisi Bayern maclarina. Ic sahada bir seyler koparabilirsek gruptan cikma iddiamiz fazlasiyla artar.

Mükemmel bir maçtı gerçekten hala etkisinden çıkamadım.
Bu kadar övünülmesi gereken bir sonuç değil bence. Karşı takım 10 kişi kalmasa muhtemelen 2-2 biterdi maç. Hatta daha kötüsü kaybedebilirdik bile. Oyunu daha geliştirmemiz lazım. Özellikle ilk yarı resmen tek kale oynadı adamlar. Bayern maçında umarım böyle olmaz. Bunu takımın birbirine alışamamasına veriyorum ben. Okan Buruk Kasım'da takımın %100 hazır olacağını söyledi. Umarım hazır olmuş oluruz yoksa işimiz zor.

Bu kadar övünülmesi gereken bir sonuç değil bence.
Kesinlikle övünülmesi gereken bir sonuç. 2 kere geriye düşmemize rağmen 3 puanı biz aldık.
Karşı takım 10 kişi kalmasa muhtemelen 2-2 biterdi maç. Hatta daha kötüsü kaybedebilirdik bile.
Öncelikle ne olursa olsun bir ingiliz takımıyla maç yaptığımızı hatırlatmak isterim. İlaveten 10 kişi kalmalarına neden olan penaltı pozisyonunda faul olmasa büyük ihtimalle gol atıyorduk o pozisyonda. Casemiro zorunlu bir müdahale yaptı. Galatasaray’da gol yedikten sonra ufak çöküşler yaşandı ama her iki seferde de cevap vermeyi bildik.
Oyunu daha geliştirmemiz lazım.
Bu durum bütün takımlar için öyle. Her zaman kendini geliştirmen gerekiyor. Oyunumuz mükemmel değil ama bu derece önemli bir maçta 3 puanı aldırdı.
Özellikle ilk yarı resmen tek kale oynadı adamlar.
İlk yarının başında yaptığımız baskı az daha sonuç veriyordu. Gol yememize rağmen hızlı cevap verdik ve skoru korumayı başardık. “Tek kale” oynanan bir ilk yarıda skoru korumak önemli bir şey olmalı diye düşünüyorum. İlaveten Ziraat kupası maçına değil Avrupa devi Manchester United karşısında deplasmanda Şampiyonlar ligi grup maçına çıktık.
Bayern maçında umarım böyle olmaz. Bunu takımın birbirine alışamamasına veriyorum ben.
Bayern bence çok ayrı bir durum. Adamlar yanlış hatırlamıyorsam 36 tane grup maçında da yenilmemişler. İlaveten şu an da Avrupa kulüpleri arasında en formda olan 3 kulübün arasında bence.
Okan Buruk Kasım'da takımın %100 hazır olacağını söyledi.
Pek sanmıyorum.
Umarım hazır olmuş oluruz yoksa işimiz zor.
Galatasaray’ın işi her zaman zor olmuştur. Yeni bir durum değil. Bu seferde zorluğun üstesinden geleceklerine eminim.

Gayet güzel ve doğru oynadık bence. 55-70 arası çok sallandık hatta yedik ama yine de iyi savunduk bence. Buradan alınacak 1 puan bile çok değerliyken 3 puan çok çok değerli. Fizikalite olarak da oyundan düşmedik hatta Manu kadar ikili mücadele kazandık. Sahanın kötüleri bence Tete, Torreira ve Sergio Oliveira idi. Şimdi tam odak Bayern maçına odaklanmamız lazım. Tebrikler Galatasarayım.

Burada olayların en başında BJK eski başkanı Fikret Orman'ın açıklamalarına bakmak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1967569
Onu fetö ile kazanıldığını belirtmiş. Ve kendi düşüncesini söylemiş. Bir camia hesabı olarak, bir takımın kötü gününün sabahı alay ederek, günaydın postu atmamış. Yani bir camia hesabı milyonlara hitap eder ama o Fikret Orman'ın dediği kimseyi etkilemez.

Kesinlikle övünülmesi gereken bir sonuç. 2 kere geriye düşmemize rağmen 3 puanı biz aldık.

Öncelikle ne olursa olsun bir ingiliz takımıyla maç yaptığımızı hatırlatmak isterim. İlaveten 10 kişi kalmalarına neden olan penaltı pozisyonunda faul olmasa büyük ihtimalle gol atıyorduk o pozisyonda. Casemiro zorunlu bir müdahale yaptı. Galatasaray’da gol yedikten sonra ufak çöküşler yaşandı ama her iki seferde de cevap vermeyi bildik.

Bu durum bütün takımlar için öyle. Her zaman kendini geliştirmen gerekiyor. Oyunumuz mükemmel değil ama bu derece önemli bir maçta 3 puanı aldırdı.

İlk yarının başında yaptığımız baskı az daha sonuç veriyordu. Gol yememize rağmen hızlı cevap verdik ve skoru korumayı başardık. “Tek kale” oynanan bir ilk yarıda skoru korumak önemli bir şey olmalı diye düşünüyorum. İlaveten Ziraat kupası maçına değil Avrupa devi Manchester United karşısında deplasmanda Şampiyonlar ligi grup maçına çıktık.

Bayern bence çok ayrı bir durum. Adamlar yanlış hatırlamıyorsam 36 tane grup maçında da yenilmemişler. İlaveten şu an da Avrupa kulüpleri arasında en formda olan 3 kulübün arasında bence.

Pek sanmıyorum.

Galatasaray’ın işi her zaman zor olmuştur. Yeni bir durum değil. Bu seferde zorluğun üstesinden geleceklerine eminim.
Dostum keşke parça parça bölmek yerine tek seferde yazsaydın. Ne demek istediğini öyle de anlardım. Okuyasım kaçtı şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı