MSI A320M a Pro anakartta ses kartı var mıdır?

Yako0

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda kullandığım kulaklığım bozuldu yeni kulaklık araştırıyorum jak girişli bir kulaklık ama satıcı dedi ki ses kartı olması lazım bende anakartımda olup olmadığını bilmiyorum bilgili olan varsa söyleyebilir mi?

Bilgisayarımda kullandığım kulaklığım bozuldu yeni kulaklık araştırıyorum jak girişli bir kulaklık ama satıcı dedi ki ses kartı olması lazım bende anakartımda olup olmadığını bilmiyorum bilgili olan varsa söyleyebilir mi?
Alc 892 ve alc 897 kullanıyor , giriş seviyesi birşey eğer kulaklığın modelini söylersen bizde anakart ses yongası besler mi beslemez mi diye söyleriz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240506-215039~2.png
    Screenshot_20240506-215039~2.png
    14,3 KB · Görüntüleme: 5
Hocam sen bu işten anlıyorsun galiba alacağım kulaklık razer blackshark v2 yada steelseries nova 1 almayı düşünüyorum
Eğer normal Razer Blackshark V2 alıcaksan (bak normal diyorum V2X falan değil) içinde zaten ses kartı çıkıyor oyuzden kafana takma, SteelSeries Nova 1 düşünüyorsanda anakartindaki ses yongası yeterli olacaktır, eğer bu ikisi arasında kaldiysan Blackshark V2 öneririm.

Eğer normal Razer BlackShark V2 alacaksan (bak normal diyorum v2X falan değil) içinde zaten ses kartı çıkıyor o yüzden kafana takma, SteelSeries Nova 1 düşünüyorsanda anakartindaki ses yongası yeterli olacaktır, eğer bu ikisi arasında kaldiysan BlackShark V2 öneririm.

Hocam kusura bakma çok çok özür dilerim fark edememişim benimki V2 X miş onda nasıl olur uyar mı anakarta.

Hocam kusura bakma çok çok özür dilerim fark edememişim benimki V2 X miş onda nasıl olur uyar mı anakarta.
Besler. Şu normal BS V2'ler çok daha iyi X modelleri çöp, pedleri dandik, mikrafonu cikartalamiyor THX denilen şey için 600 TL odemen gerekiyor, ayrıca sesi BS V2 kadar iyi degil.

Besler. Şu normal bs v2'ler çok daha iyi X modelleri çöp, pedleri dandik, mikrofonu cikartalamiyor THX denilen şey için 600 TL odemen gerekiyor, ayrıca sesi bs V2 kadar iyi degil.

Hocam dediklerinizi çok anlamadım ama pedler falan önemli değil ama THX nedir?

Hocam dediklerinizi çok anlamadım ama pedler falan önemli değil ama THX nedir?
Thx Razer'ın 7.1 teknolojisi, normalde ücretsiz olması gerekirken Razer aç gözlü olduğu için paralı satıyor ama Razer'ın bazı kulaklıklarinda bu bedavaya veriliyor, Blackshark V2'de bunlardan birisi (THX'i beğenmiyorum FPS oyunlarında hiç bir işe yaramıyor ama sevenleri var)

THX Razer'ın 7.1 teknolojisi, normalde ücretsiz olması gerekirken Razer açgözlü olduğu için paralı satıyor ama Razer'ın bazı kulaklıklarinda bu bedavaya veriliyor, BlackShark v2'de bunlardan birisi (THX'i beğenmiyorum FPS oyunlarında hiçbir işe yaramıyor ama sevenleri var)

Hocam peki bana bu bütçe segmentlerinde önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı