Çözüldü MSI katana GF76 tek HDMI üzerinden 2 monitör bağlantısı yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PRODHA

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, katana laptopumda tek HDMI çıkışı var buraya halihazırda bir 1080p 75Hz bir monitör bağladım, ikinci monitör olarak 144Hz 2K bir monitör bağlamak istiyorum HDMI çoklayıcı ile farklı çözünürlük ve Hz'de bulunan ekranı bağlayabilir miyim? Üzerinde bir de USB 3.2 gen 1 çıkışı bulunmakta sanırım gen 1'lerde görüntü çıkışı desteklemiyor bu nedenle HDMI üzerinden 2 ekran bağlamayı düşünüyorum.

Çözüm
Bir görüntü çıkışından 2 farklı görüntü alamazsınız. Sonuç olarak o yol üstünden 1 görüntü veriliyor. Bu kasanın bazılarında sadece HDMI 2.1 var, eğer onlardan biri varsa yapamazsınız.
Bir görüntü çıkışından 2 farklı görüntü alamazsınız. Sonuç olarak o yol üstünden 1 görüntü veriliyor. Bu kasanın bazılarında sadece HDMI 2.1 var, eğer onlardan biri varsa yapamazsınız.

Çözüm
Bir görüntü çıkışından 2 farklı görüntü alamazsınız. Sonuç olarak o yol üstünden 1 görüntü veriliyor. Bu kasanın bazılarında Sadece HDMI 2.1 var.

Teşekkür ederim, anladığım kadarıyla o port üzerinden ikinci farklı görüntüyü alamam. Peki önerdiğiniz farklı bir yöntem var mıdır?

Laptop ürün kodunu tam yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı