MSI MAG A750GL nasıldır?

towboatery

Kilopat
Makaleler
3
Forumda çok kez indirim sebebiyle konu olmuş bu PSU için bir tane bile kayda değer konu mevcut değil. Sizler bu güç kaynağını kullanıyorsanız eğer olumlu veya olumsuz yorumlarınızı paylaşabilir misiniz? Şu anda yaklaşık olarak 3200 TL vererek satın alabiliyorsunuz. Bu fiyata değer mi? Ses sorunu yaşandığına dair internet üzerinde kötü yorumlarını gördüm. Sizce de öyle mi? @Oreki hocam sizler ne düşünüyorsunuz?

Andar Beyler zaten cevabı vermiş. Benden daha tecrübelidir. Bu fiyata bir daha zor bulursunuz.

Sesten kastımızın ne olduğuna bağlı. Fan mı yoksa coil whine mı?
Fan sesi hocam. PSU fan anlamında çok sesli çalışıyormuş. Bu şekilde bir yorum duydum fakat herhangi bir şey iddia etmiyorum. Kullanan arkadaşlar var ise onların yorumunu okumak isterim.

Kullanan arkadaşlar var ise onların yorumunu okumak isterim.

Buradan birkaç kişi almıştı ama zor buluruz herhalde.

Şu konuyu buldum. @Görkem Ertopcu almıştı kullanıyordu 850W versiyonunu. Ona bir soralım.

Buradan birkaç kişi almıştı ama zor buluruz herhalde.

Şu konuyu buldum. @Görkem Ertopcu almıştı kullanıyordu 850W versiyonunu. Ona bir soralım.
Sağ olun ben de şimdi satın aldım. Bakalım ben de kendi yorumlarımı yaparım ilerleyen süreçlerde. Peşin fiyatına 3 taksit avantajı da vardı.

Birçok arkadaş bu PSU'yu öneriyor, fiyat performans ve modülerlik açısından en iyisi. Ben de dün sipariş verdim. Ses olayına çok takılmayın bence. Ki kullanan arkadaşlar da o konudan hiç söz etmediler açıkçası. En takılmamanız gereken şey. Tutup sessiz bir ortamda Word-Excel üzerinde işlem yapmıyoruz :) kulaklık kulağımızda vurdulu kırdılı şeyler bizim işimiz.

Birçok arkadaş bu PSU'yu öneriyor, fiyat performans ve modülerlik açısından en iyisi. Ben de dün sipariş verdim. Ses olayına çok takılmayın bence. Ki kullanan arkadaşlar da o konudan hiç söz etmediler açıkçası. En takılmamanız gereken şey. Tutup sessiz bir ortamda Word-Excel üzerinde işlem yapmıyoruz :) kulaklık kulağımızda vurdulu kırdılı şeyler bizim işimiz.
Hocam bu ses olayı için 4 pin fan seti aldım daha yeni. Boştayken en azından ses çıkarmasa benim için yeterli zaten. Hoparlör ile film dizi izlerken fan sesi duymak istemiyorum :)

Hocam bu ses olayı için 4 pin fan seti aldım daha yeni. Boştayken en azından ses çıkarmasa benim için yeterli zaten. Hoparlör ile film dizi izlerken fan sesi duymak istemiyorum :)

Hocam ne yaptın sen :) film dizi sırasında o kadar fan sesi gelse kesin şikayet edilir yahu. Üstelik o kadar fan sesini en son Win XP tüplü bilgisayarlarda görüyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı