MSI MAG B650 Tomahawk Wi-Fi nasıldır?

Frennzy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Sistemim;

MSI B450 Gaming Plus Max.
Ryzen 5 5600X.
RX 6750 XT.
Color Master 700W PSU.

Sitemim var ve yakın arkadaşım toptan satışçı. MAG MSI B650 Tomahawk Wi-Fi aldım. Bir sorun olmaz değil mi? Uyumlu olur mu? Sizlere sormak istedim.

Not: Normal fiyatı 7000-7500 TL arası ben 4000 TL'ye aldım, kaçırmak istemedim. İnşallah yanlış yapmamışımdır. Güç kaynağı yeterli olur mu yoksa onu da yükseltmem mi lazım?

Merhaba arkadaşlar;

Sistemim;

MSI B450 Gaming Plus Max.
Ryzen 5 5600X.
RX 6750 XT.
Color Master 700W PSU.

Sitemim var ve yakın arkadaşım toptan satışçı. MAG MSI B650 Tomahawk Wi-Fi aldım. Bir sorun olmaz değil mi? Uyumlu olur mu? Sizlere sormak istedim.

Not: Normal fiyatı 7000-7500 TL arası ben 4000 TL'ye aldım, kaçırmak istemedim. İnşallah yanlış yapmamışımdır. Güç kaynağı yeterli olur mu yoksa onu da yükseltmem mi lazım?

Çok iyi fiyata almışsın uyumlu işlemcine ayrıca.

Fiyat çok iyi, yanlış yapmamışsın. Tomahawk serisi zaten çok güzel. ALC4080 ses çipi de mükemmel çalışıyor hatta Steelseries Sonar veya Nahimic kullanırsan müzik dinlerken veya film izlerken her şey değişiyor. Ekstra olarak eğer işlemciye overclock düşünmüyorsan Cpu-Pwr 2 takmana gerek yok. 8 pin Cpu-Pwr 1 takman yeterli oluyor.

Eğer gözlerim yanlış görmüyorsam, bahsettiğin benim de kullandığım AM5 soketli bir anakart ve senin işlemcin 5600x ise o AM4. Maalesef ki uyumlu değiller.

Eğer gözlerim yanlış görmüyorsam, bahsettiğin benim de kullandığım AM5 soketli bir anakart ve senin işlemcin 5600X ise o am4. maalesef ki uyumlu değiller.

Emin misiniz aldım ürünü ama ne yapmam lazım şimdi peki?

Eğer gözlerim yanlış görmüyorsam, bahsettiğin benim de kullandığım AM5 soketli bir anakart ve senin işlemcin 5600X ise o am4. maalesef ki uyumlu değiller.

Ve diğer arkadaşlar uyumlu yazmış ama.

Yazanlar ne kafada yazmış acaba, uyumsuz sizin işlemciye ama çok güzel fiyata almışsınız 7600X geçilebilir.

Anladım ama benim RAM DDR4 o zaman o da değişmesi lazım DDR5 olması lazım değil mi o zaman masraf üstüne masraf çıkacak değmez o zaman diye düşünüyorum. Aide edeceğim mecbur.

6K gibi fiyata hallolur aslında, ileride RAM eklersiniz.

Öyle ama onlar arkadaşın elinde yok diğerlerini internetten alırsam pahalı gelecek 10k olur diye düşünüyorum ileride yine denk gelirsem o zaman değiştiririm artık üzüldüm gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı