MSI MAG Forge 100R üzerindeki fanlar tekli satılıyor mu?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle mutlu yıllar. Bu kasayı aldım. 3 adet fanı bulunuyor. 2 önde 1 egzoz olarak. Ben kasada 6-7-8 adet kullanmayı planlıyorum. Maksat güzel gözüksün kasa pavyona dönsün. İnternette MSI fan MSI ARGB fan olarak arattım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• msi-mag-forge-100r-tempered-glass-rgb-usb-3-2-mid-tower-kasa.jpge201c4bb-3acb-4557-8108-b2f1db...jpg
    msi-mag-forge-100r-tempered-glass-rgb-usb-3-2-mid-tower-kasa.jpge201c4bb-3acb-4557-8108-b2f1db...jpg
    141,6 KB · Görüntüleme: 17
Öncelikle mutlu yıllar. Bu kasayı aldım. 3 adet fanı bulunuyor. 2 önde 1 egzoz olarak. Ben kasada 6-7-8 adet kullanmayı planlıyorum. Maksat güzel gözüksün kasa pavyona dönsün. İnternette MSI fan MSI ARGB fan olarak arattım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Üstteki fanlar anladığım kadarıyla sıvı soğutma fanı.

Doğru hocam model olarak aynılar ya ondan sordum. Tekli arıyorum ama bulamıyorum.

Bazı yerlerde gördüğüm kadarıyla MSI bu fanları tek tek satmıyormuş bulmanız zor gibi ancak başka bir fan alıp takabilirsiniz.

Bazı yerlerde gördüğüm kadarıyla MSI bu fanları tek tek satmıyormuş bulmanız zor gibi ancak başka bir fan alıp takabilirsiniz.

Hocam aklımdan geçti de bende ufak takıntı var farklı olursa gözüme batar hep dikkatimi çeker. Bakalım sahibinden üzerinden birini buldum. 4'lü satıyor kasadan sökmüş herhalde. Anlaşabilirsem alacağım.

Hocam aklımdan geçti de bende ufak takıntı var farklı olursa gözüme batar hep dikkatimi çeker. Bakalım sahibinden üzerinden birini buldum. 4'lü satıyor kasadan sökmüş herhalde. Anlaşabilirsem alacağım.

Hayırlı olsun aynı takıntı bende de var birkaç önceki konumda şu fanı alacağımı söylemiştim eğer bütçem el verirse bunu alacağım.

Bunu forumda birkaç öneren gördüm bende arıyordum. Ama o kare tasarımı neden öyle yapmışlar akıl erdiremedim.

Ben fazla takılmıyorum kare tasarımına ama neden bu kadar ucuza satılıyor onu da anlamış değilim.

Aynı satıcı N11 üzerinden baktım yorumlarda motor sesi yapıyor yazanlar var.

Bilemiyorum dediğim gibi ürün çok ucuz ve bana göre her ucuz şey bir şeyden patlak verir.

Geri
Yukarı