MSI MAG322CQR

Monitörün tasarımı harika. Çerçeve inceliği güzel ve 1500r olması çalışma ve oyun alanında güzel bir hakimiyet sağlıyor. Teknik özellikleri, tasarımı ve performansı ile birlikte fiyat olarak bu segmentte alınabilecek tek monitördü. Bu monitörden iki adet aldık ve yan yana kombine olduğu zaman çok estetik bir duruşa sahip oluyor. 31monitörün tasarımı harika. Çerçeve inceliği güzel ve 1500r olması çalışma ve oyun alanında güzel bir hakimiyet sağlıyor. Teknik özellikleri, tasarımı ve performansı ile birlikte fiyat olarak bu segmentte alınabilecek tek monitördü. Bu monitörden iki adet aldık ve yan yana kombine olduğu zaman çok estetik bir duruşa sahip oluyor. 165 Hz olması da rekabetçi oyunlarda bir adım önde olmanızı sağlıyor. Tabii ki 2560x1440 çözünürlükte 165 Hz ulaşabilmek için oyuna göre bileşenleriniz özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Kısacası segmentine göre tasarım ve performans olarak daha öne çıkan bir monitör diyebilirim. Fiyat olarak 5600 TL civarına almıştım. 31.5" ve 165 Hz olması da rekabetçi oyunlarda bir adım önde olmanızı sağlıyor. Tabii ki 2560x1440 çözünürlükte 165 Hz ulaşabilmek için oyuna göre bileşenleriniz özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Kısacası segmentine göre tasarım ve performans olarak daha öne çıkan bir monitör diyebilirim. Fiyat olarak 5600 TL civarına almıştım. Yani vatan da şu an 6000 lira civarlarında. Almayı düşünüyorsanız kesinlikle alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı