MSI MPG A1000G PCI-e 5 1000W PSU Alınır mı?

SmartBuster

Decapat
Daha fazla  
Zaten dogru duzgun stokta olan ATX3.0 unite yok bildigim, birkac eksisi olsa da kotu bir unite degil.

Alınır, şuan Türkiye piyasasında ki ASUS Loki serisi hariç tek ATX 3.0 destekli PSU.

Hayırlı olsun =)
Teşekkür ederim :)

Zaten dogru duzgun stokta olan ATX3.0 unite yok bildigim, birkac eksisi olsa da kotu bir unite degil.
Evet aradım fakat bulamadım bu ürünün incelemeleride fena değildi ve karar vermeye çok vaktim olmadı açıkçası bu konuyu açtığımda 5 stok vardı 5 dakika sonra 3'e indi bu yüzden acilen aldım ve ben aldıktan sonra stok 1'e düştü, fakat 1 tane stok epey bir süre durdu,o da gece 01 gibi satıldı. Bunun öncesin de FSP Hydro G Pro 850 Gold kullanıyordum,en kötü ihtimalle bile ondan kötü olamaz nasıl olsa ve açıkçası 1000Watt ve ATX 3.0 a göre fiyatıda uygun sayılırdı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 56
Teşekkürler.

@SmartBuster
Hocam ürün mağazalarda stoklara girmiş. Ben de uygun fiyata satın aldım. Üründen memnun musun acaba?

Hayırlı olsun evet gördüm aynı fiyatlar civarında stoklara girmiş hatta Sinerji de 4750 gibi bir şey. Evet ben memnunum yani varlığı yokluğu belli değil aslında ama 13900k ve 4080 için fazlasıyla yeterli hatta 4090 bile rahatlıkla kullanılabilir. Daha fazlasına gerek olduğunu düşünmüyorum belki 80+ Platinum bir model için düşünülebilir. Özellikle RTX 40 serisi bir kart alırsanız PSU daha hoşunuza gidecektir.

@SmartBuster
Hocam 4.550₺’den aldım. Bende 850w pcie5 mevcut. Yazın 4090 almayı düşünüyorum. Normalde 850w yetiyor deniliyor ama risk almamak adına fiyatını uygun görünce geçtim sipariş. 13700k kullanıyorum.

13700K kaç watt güç çeker bilmiyorum fakat 13900k'da 384Watt'ı gördüm ben ve ekran kartında 350Watt'ı yani benim setup için 850Watt render aldığım zamanlar yeterli değil ama sadece oyunculuk derseniz evet rahat rahat yeter 850Watt. Ayrıca sadece watt olayı değil PCI-E 5 standardı ve tek kablo olayı çok iyi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı