MSI MPG B550 Gaming Plus için RAM önerisi

Anakart: MSI MPG B550 Gaming Plus.

Şu an bu RAM var: CORSAIR CMK16GX4M2E3200C16 16GB (2X8GB) Vengeance LPX DIMM Ram Siyah

Aynı RAM'den mi alayım yoksa 1 tane 16 GB RAM mi alayım?

Bende de aynı anakart ve RAM var 32'ye çıkartmak istiyorsanız bence aynı RAM'den aynı yerden alın farklı yerden alırsanız çip üreticisi farklı olabilir ben farklı yerden aldım ikisinde farklı çipti sorun çıkarmadı ama sorun çıkarma ihtimali de var bence aynı yerden alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bunu kullanıyorum [corsair vengeance rgb pro 32gb (2x16gb ddr4 3600mhz)] güzel ürün.

IMG_20231116_002615.jpg
görüntü olarak böyle gözüküyor.

Yılbaşı indirimi belki yaparlar ama yılbaşından sonra maaşlara zam geleceğinden dolayı bence ona da zam yapabilirler sana kalmış.

Aldım bugün

Ben bunu kullanıyorum [corsair vengeance rgb pro 32gb (2x16gb ddr4 3600mhz)] güzel ürün.

Eki Görüntüle 2062126görüntü olarak böyle gözüküyor.

Sonra'dan 2x16 GB yapacağım aldım bugün şu an 4x8GB oldu satarım 2x16 GB alırım sonra

Yılbaşı indirimi belki yaparlar ama yılbaşından sonra maaşlara zam geleceğinden dolayı bence ona da zam yapabilirler sana kalmış.

Ekran Görüntüsü (1159).png

RAM'leri taktım ilk açılmadı görüntü gelmedi falan fanlar tam performans döndü sonra BIOS geldi bir Video'dan izledim aynısı yapmaya çalıştım şu an RAM'den tam performans aldığımı ve doğru yaptığımı nasıl anlarım?

Son düzenleme:
Aldım bugün

Sonra'dan 2x16 GB yapacağım aldım bugün şu an 4x8GB oldu satarım 2x16 GB alırım sonra

Eki Görüntüle 2064930

RAM'leri taktım ilk açılmadı görüntü gelmedi falan fanlar tam performans döndü sonra BIOS geldi bir Video'dan izledim aynısı yapmaya çalıştım şu an RAM'den tam performans aldığımı ve doğru yaptığımı nasıl anlarım?
3200 mhz modelse 4 ü de mhz leri doğru ayrlamışsınız demektir

3200 MHz modelse 4'ü de MHz'leri doğru ayrlamışsınız demektir.

Onun dışında başka bir şey yok diye biliyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı