Elektronik MSI MPG X670E Carbon Wi-Fi ₺10.600

balikeat

Megapat
10 Gün öncesine kadar 11.400'e düşmüştü. Tüm zamanların en ucuz fiyatına düşmüş durumda. Akakçeye henüz düşmediği için güncel fiyatı amazon.com.tr'de ₺12469.
Peşin fiyatına 6 taksite kadar bölünüyor. Nays üzerinden alırsanız Nays ile 250 lira daha düşüyor ama Nays ile sadece tek çekim peşin alınıyor sanırım, taksit hiç denemedim.

10 Gün öncesine kadar 11.400'e düşmüştü. Tüm zamanların en ucuz fiyatına düşmüş durumda. Akakçeye henüz düşmediği için güncel fiyatı amazon.com.tr'de ₺12469.
Peşin fiyatına 6 taksite kadar bölünüyor. Nays üzerinden alırsanız Nays ile 250 lira daha düşüyor ama Nays ile sadece tek çekim peşin alınıyor sanırım, taksit hiç denemedim.
Ne kadar iyi olursa olsun, bir anakartın 10 bin liradan daha pahalı olması çok acı...

10 gün öncesine kadar 11.400'e düşmüştü. Tüm zamanların en ucuz fiyatına düşmüş durumda. Akakçe'ye henüz düşmediği için güncel fiyatı amazon.com.tr'de ₺12469.

Şu anakartlar keşke maksimum 6 7K seviyelerinde olsa.

Ben geçen hafta hepsiburadanda 11.399 Nays ile 11.149 TL'ye almıştım 550 TL fazla vermişim alan şimdiden alsın bu fiyata bir daha belki bulunmayabilir premium bir kart almak isteyenler Nays ile 10.349 TL'ye geliyor.

Ne kadar iyi olursa olsun, bir anakartın 10 bin liradan daha pahalı olması çok acı...

Haklısın ama 🙂 almak zorunda kalıyorsun alamadığında bu sefer neden almadım diye tereddüt ediyorsun döviz kuru işte herley yükseltiyor bence bu fiyata almak mantıklı bizde isteriz 7 8K ya satılsın.

Son düzenleme:
MSI B650 Carbon'un fiyatı 9500TL. Civarlarına çıkmışken bu fiyat gerçekten çok iyi. Bu sistemle deneyeceğim 4. anakart olacak bu, şu an için 2 ASUS denedim ROG STRIX X670E-A ve X670E-E ve MSI B650 Carbon bu kartlar arasında en çok beni memnun eden MSI B650 Carbon oldu sonra ROG STRIX X670E-A diyebilirim fakat ASUS'un garip BIOS problemleri ve özellikle X670E-E'de yaşadığım stabiliteden uzak durumlar her ne kadar kart özellikleri iyi olsa bile performans olarak tam hayal kırıklığı oldu. B650 Carbon'u ilk aldığım zaman 4 slot RAM kullanımı çok sıkıntılıydı ve DDR5 RAM'leri 3600MHz üstünde kullanamıyordum fakat sonra BIOS güncellemeleri ile (bu biraz da chipset kaynaklı güncellemeler ile alakalı) şu an 4 slot 6400MHz CL32 RAM'i 5600MHz CL32 gecikme değeri ile tamamen sorunsuz kullanıyorum. Umarım X670e Carbon içinde durum aynı olur. (kart sayfası ürün özelliklerinde görünen aynı olacağı şekilde şu an MSI kartlar 4 slot için 6000+ MHz destedi verebiliyor görünüyor elbette ama elbette yine de zaman lazım hala ben 6000MHz'de stabil kullanamadım.)

Geri
Yukarı