MSI NB GE60 0ND-412TR, N56VZ-S4400D veya DELL - 5521 ?

atcanyurt

Hectopat
Recep Abi ben en son olarak bu 3 bilgisayar arasında kaldım.

1- MSI NB GE60 0ND-412TR Notebook , laptop , notebook fiyatlar
2- N Series N56VZ-S4400D ASUS D
3- VATAN COMPUTER - DELL - 5521 CORE

Öncelikle seçerken kriterlerim şunlar:

1- Ben genel olarak bu bilgisayarı oyun oynamak için kullanacağım. O yüzden alacağım bilgisayarın bana yeni çıkan oyunlarda sorun çıkartmasını istemiyorum. (Özellikle BF3'ün multiplayerını ve AC3'ü oynamayı çok istiyorum)

2- Bu bilgisayar beni en az 2-3 yıl idare etmeli.

3- Ben en çok bu bilgisayarlar arasından MSI'ı beğendim hem ekran kartı konusunda hem de oyun için tasarlandığı için ama bazı tereddütlerim var. MSI hakkında bu kadar özellikli bir bilgisayarı bu fiyata satmaları bende kalite konusunda bir şüphe uyandırıyor. İçimde sence iyi mi MSI bu konuda (Senin düşüncene önem veriyorum, yorum yaparsan sevinirim)

NOT: Bu bilgisayarlardan daha iyi bir bilgisayar var dersen önerini beklerim. Bütçemi tahmin etmişsindir zaten:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben MSI GT680 kullanıyorum ve şimdiye kadar yaşadığım tek sorun şarj girşinin bozulması oldu ki o da ailemin hatasıydı. Evde laptopu herkes kullanıp işi bitince oraya buraya atınca böyle şeyler oluyor. 100 dolar verip tamir ettirdim. Bunun dışında MSI gayet iyidir ve tavsiye ederim.

Recep abi MSI'ın (GTX 660M) ekran kartı iyi mi sence ? Bana bundan sonra çıkacak oyunlarda ve özellikle BF3 konusunda nasıl bir performans sergiler ? Hangi ayarlarda nasıl açabilirim ? Bu PC nasıl ? Neleri iyi neleri kötü yani, iyi bir anlatırsan PC'nin özelliklerini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı