Elektronik MSI RTX 4070TI VENTUS X2 25.222TL

Evet alamazsınız zaten şu an 36k oldu.
MSI Ventus ve Gigabyte windforce için çok şikayet var. O yüzden alınmaz dedim. İsterse 40 k olsun o ürün yine üzülmem. Hem o fiyatlara daha üst kalitede kart modelleri var. Bu kadar para veren kişi zaten 3-4 k daha koyup, şu ürünü alabilir. Galax RTX 4070 TI EX Gamer V2 47IOM7MD7ADT 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hem ne alaka alamazsınız. Kendim 4070ti alacağım için modelleri araştırıyorum. Bu modelleri tavsiye etmek yerine, almayın diyorlar daha çok.

Son düzenleme:
MSI Ventus ve Gigabyte Windforce için çok şikayet var. O yüzden alınmaz dedim. İsterse 40 k olsun o ürün yine üzülmem. Hem o fiyatlara daha üst kalitede kart modelleri var. Bu kadar para veren kişi zaten 3-4 k daha koyup, şu ürünü alabilir. Galax RTX 4070 TI EX Gamer V2 47IOM7MD7ADT 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hem ne alaka alamazsınız. Kendim 4070 Ti alacağım için modelleri araştırıyorum. Bu modelleri tavsiye etmek yerine, almayın diyorlar daha çok.

Alamazsınız şu alaka; indirim bitti o fiyata alamazsınız demek. Bakın o şunu öneriyor bu şunu önermiyor bunlardan bize ne? Kullandınız mı daha önce? Ben birçok YouTuber biliyorum fanboy gibi takılan veya bu Mech ve Ventus serisi alınmaz muhabbeti eskilerden gelir mining'çiler sevmezdi bu kartları VRAM'leri ısındığı için bunun dışında oyunlar için gayet kullanışlı ve idare eden ürünlerdir. Ayrıca 3K-4K fazla verip şunu alırım herkes diyebiliyor fakat farz et ki adamın biri zar zor bu parayı denkleştiriyor ve sadece siz alınmaz dediniz diye bu kartı almasın mı? Her şeyi boş verdim satıcı Amazon kartı alan alır bakar memnun kalmaz rahatlıkla iade edebilir arkasında öyle sağlam bir satıcı var yani. Şimdi size soruyorum neden sizi dinleyelim neden alınmaz bu kart? Ayrıca bu size özel bir yorum olmayacak üstünüze alınmayın fakat burada sosyalde bilgileri olan ve bilgiye saygı duyan çok insan olmasının yanında maalesef sırf kulaktan dolma her şeyi doğru kabul edip keyfi olarak her şeye sallayan insanlar var. Amaç nedir? Bağdan üzüm yemekmi bağcıyı dövmek mi? Bırakın faydalanan faydalansın ve sorsun öğrensin bilgi alsın ama sonunda doğru bilgiye ulaşsın. Gerçekten bazen indirim paylaşmaktan çekiniyorum sırf bu yüzden.

Son düzenleme:
Alamazsınız şu alaka; indirim bitti o fiyata alamazsınız demek. Bakın o şunu öneriyor bu şunu önermiyor bunlardan bize ne? Kullandınız mı daha önce? Ben birçok YouTuber biliyorum fanboy gibi takılan veya bu Mech ve Ventus serisi alınmaz muhabbeti eskilerden gelir mining'çiler sevmezdi bu kartları VRAM'leri ısındığı için bunun dışında oyunlar için gayet kullanışlı ve idare eden ürünlerdir. Ayrıca 3K-4K fazla verip şunu alırım herkes diyebiliyor fakat farz et ki adamın biri zar zor bu parayı denkleştiriyor ve sadece siz alınmaz dediniz diye bu kartı almasın mı? Her şeyi boş verdim satıcı Amazon kartı alan alır bakar memnun kalmaz rahatlıkla iade edebilir arkasında öyle sağlam bir satıcı var yani. Şimdi size soruyorum neden sizi dinleyelim neden alınmaz bu kart? Ayrıca bu size özel bir yorum olmayacak üstünüze alınmayın fakat burada sosyalde bilgileri olan ve bilgiye saygı duyan çok insan olmasının yanında maalesef sırf kulaktan dolma her şeyi doğru kabul edip keyfi olarak her şeye sallayan insanlar var. Amaç nedir? Bağdan üzüm yemekmi bağcıyı dövmek mi? Bırakın faydalanan faydalansın ve sorsun öğrensin bilgi alsın ama sonunda doğru bilgiye ulaşsın. Gerçekten bazen indirim paylaşmaktan çekiniyorum sırf bu yüzden.
Boş boş konuşuyor takma kafaya. Bi destan açıklama yapmışsın, ben uğraşmazdım valla :D Tekrar böyle fiyata düşmez herhalde.

24-25K'ya daha uygunu varsa o gösterilir ama tutup bu ürün alınmaz demenin bir mantığı yok. Bütçe eğer esnekse o zaman ürünler arasında fiyat uygunluğuna değil başka şeylere bakılır, hatta keyfi görüntüsü bile eleştirilir. Bütçesi kısıtlı olup o ürün şu kadar dereceye çıkıyormuş, bu ürün şundan daha iyiymiş gibi kıyaslara girmeye gerek yok. Oyun oynayan adamın bu kartlarda göreceği sıcaklıklar belli zaten. Her türlü işini görecektir.

@SmartBuster @G3BEN @Bilinmeyen1 Şu video hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam video %99 olarak düzgün anlatıyor ama %1'lik oran ile TR'de 25-26K fiyata 4070Ti en kötü modeli (Kötüsü de ısı dağıtımı yüzünden kötü, performans olarak değil) de olsa alınır. Videodaki en kötü kart 25K deseler gidip 4070 yerine alınır. Ben 4070'i ilk baharda alırken bile Ti modelleri bu fiyata bulamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı