MSI Vampiric 010M kasadan NZXT kasaya geçilir mi?

Fikop

Hectopat
Kullanmış olduğum MSI Vampiric 010M kasamı ikinci el satıp 2. el NZXT H510 Elite kasaya geçilir mi? Hava akışı şu an kullanmış olduğum kasaya kıyasla nasıldır? Ek olarak şu anki kasamda 5 adet Arctic marka fan ve 1 adette kasanın kendi egzoz fanıyla toplamda 6 adet fan bulunmakta. NZXT'ye bu kadar fan takamam diye daha yüksek sıcaklıkları görür müyüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu tarz bir çalışma yaparsan sıcaklıklarda düşüş elde edersin. Tabi kasadan memnun değilsen diğer kasa hakkında bilgim yok maalesef.

Şu tarz bir çalışma yaparsan sıcaklıklarda düşüş elde edersin. Tabi kasadan memnun değilsen diğer kasa hakkında bilgim yok maalesef.

Hocam bu iş benim için çok uğraştırıcı olur. Zaten yapabileceğimi de sanmıyorum.
Kasadan memnun olma işine gelirsek kasa iyi hoşta önünün mesh olmaması biraz dert oluyor ve pek göze hitap eden bir kasa olarak görmüyorum. Yapabiliyorken değişsem bir kazancım olursa yapma niyetindeyim.

H510 Elite, hava akisi olarak kotu bir kasa. Tavsiye etmem.
Bu kasa yerine farklı bir öneriniz var mıdır ?

Hocam bu iş benim için çok uğraştırıcı olur. Zaten yapabileceğimi de sanmıyorum.
Kasadan memnun olma işine gelirsek kasa iyi hoşta önünün mesh olmaması biraz dert oluyor ve pek göze hitap eden bir kasa olarak görmüyorum. Yapabiliyorken değişsem bir kazancım olursa yapma niyetindeyim.

Bu kasa yerine farklı bir öneriniz var mıdır ?
Şurada bizim kasa için ön panel hazırlanıyor ama ben birkaç ay önce sorduğumda 440 TL + kargo demişti. Hoşuna giderse yeni kasadan az masraflı olur böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurada bizim kasa için ön panel hazırlanıyor ama ben birkaç ay önce sorduğumda 440 TL + kargo demişti. Hoşuna giderse yeni kasadan az masraflı olur böyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır bakacağım, teşekkürler.

Geri
Yukarı