Muadil parfüm alınır mı?

Oguzh4nn

Picopat
Muadil parfüm alınır mı? Alınırsa nereden alınmalı?

Muadilini aradığım parfüm: Paco Rabanne Phantom fakat sizin muadil parfüm önerileriniz varsa alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani hocam açıklayabilirmisiniz?
Muadil parfum belli bilindik bir markanin klonlanmasi yoluyla elde edilen parfumler icin kullanilan bir ifade. Bu parfumlere genelde direk su parfumun muadili yazmiyorlar onun yerine belirli bir kodu oluyor ve kodu uzerinden arama yapiyorsunuz.

Yaz kokusu dimi hocam?
Birde link mevcutsa paylaşabilirseniz sevinirim.
Bence her mevsim kullanmaya uygun. Fragrantica sitesinden incelemek istediginiz bir parfumun icinde hangi notarin oldugunu ve kullanan insanlarin hangi mevsimlerde ve gunun hangi saatinde kullanmayi tavsiye ettigini gorebilirsiniz. Biraz asagiya indiginizde parfumun ne kadar kalici oldugu ve yayiliminin ne kadar guclu oldugunu gorebilirsiniz, tabi bu kisim ozellikle orjinal parfumler icin.

Bahsettigim modeli Muscent Naxos sayfasindan alabilirsiniz, fakat yine de bulundugunuz sehirde magazasi varsa gidip denemenizi tavsiye ederim. Bir de cok genc bir arkadassaniz bu koku size biraz agir gelebilirim.

Bence her mevsim kullanmaya uygun. Fragrantica sitesinden incelemek istediginiz bir parfumun icinde hangi notarin oldugunu ve kullanan insanlarin hangi mevsimlerde ve gunun hangi saatinde kullanmayi tavsiye ettigini gorebilirsiniz. Biraz asagiya indiginizde parfumun ne kadar kalici oldugu ve yayiliminin ne kadar guclu oldugunu gorebilirsiniz, tabi bu kisim ozellikle orjinal parfumler icin.

Bahsettigim modeli Muscent Naxos sayfasindan alabilirsiniz, fakat yine de bulundugunuz sehirde magazasi varsa gidip denemenizi tavsiye ederim. Bir de cok genc bir arkadassaniz bu koku size biraz agir gelebilirim.
Yardımınız için teşekkürler hocam.

Hali hazırda bu parfümü kullanıyorum, kokusu, kalıcılığı beni tatmin ediyor. Bu parfüme benzeyen bir parfüm önerinizi varmıdır acaba?

Hangi muadil pafümün alınıp alınmaması o parfüme göre değişir.

Bu parfüm için muadil veya benzerini arıyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı