Mülteciler ne zaman gidecek?

oguzz_71

Hectopat
Geçenlerde Sincan'daydım. İki Suriyeli çocuk tarafından taciz edildim, bir lira istiyorlar, vermeyenlere taş, toprak ne bulurlarsa yerden atıyorlar. Çok umursamadım ama, düşünmeden edemiyorum, bunun gibi çocuklardan yüz binlerce var. Hem Türk soyunu bozuyorlar, hem de büyüdüklerinde milleti gasp ediyorlar. Ne zaman gidecek bunlar? 5 yıl daha seçime bekleyene kadar bunlar daha da büyürler. Düşünmek bile istemiyorum, tek sorun Suriye de değil. Bulunduğumuz noktada çoğunlukla iç savaş, terör saldırıları var. Herkes buraya geliyor. Artık Türk diyebileceğimiz insanlar nadiren kaldı. Bir de Afrika'lılar geliyor, sonumuz ne olacak bilmiyorum. Bunları nasıl ülkeden atabiliriz?

Gitmeyecekler, ucuz iş gücü ve Avrupadan gelen para büyük etken. Mültecileri at bakalım sanayilerde çalışacak adam kalacak mi? Bana kalırsa bu mültecilerin de eğitim seviyesi yüksek olanları burada kalmalı ki bir işe yarasınlar aslında. Doktordur, iyi bir mühendistir vb. Bunlar sadece hayal, yerleştiler artık.

AKP'den kurtulduğumuz zaman gidecekler gerekirse zorla benim bildiğim bir turizm şirketi var.🙂

Gitmeyecekler, ucuz iş gücü ve Avrupa'dan gelen para büyük etken. Mültecileri at bakalım sanayilerde çalışacak adam kalacak mi?

Türkiye'nin modernleşmeye adım atması lazım. O zaman sorunlar çözülecektir, ancak eğitim sistemi gibi düzeltilecek çok adım var. Eğer modernleşirsek zaten bu sorunlar ortadan kalkacaktır.

Türkiye'nin modernleşmeye adım atması lazım. O zaman sorunlar çözülecektir, ancak eğitim sistemi gibi düzeltilecek çok adım var. Eğer modernleşirsek zaten bu sorunlar ortadan kalkacaktır.

Millet geri kafalı kalmış modernleşmeye değil düzeltmeye çalışıyorlar eğitim sisteminin hali ortada çocuklar okumak istemiyor.

Ama ana okullarına mescit gerekmiş.

Modernleşelim eyvallah da bu kısa sürede olacak bir şey değil. Modern bir Türkiye’yi biz belki görmeyiz bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı