Mülteciler ne zaman gidecek?

Mültecileri bedava tutmuyoruz, sosyal medyada politika öğrenip yorum yapmadan önce biraz düşünün.

Sence de aldığımız paradan çok masraf yapmıyor muyuz arkadaşım?
Suriyelilere ev yapmalar falan.

Mültecileri bedava tutmuyoruz,sosyal medyada politika öğrenip yorum yapmadan önce biraz düşünün.
Sokaklar sizin gibi zihniyetler yüzünden tehlikeli. Ülkeye sığınmacı almanın da belirli kuralları olmalı, hiç bir denetim olmadan alınıyor. Aralarında tecavüzcüler, gaspçılar, katiller başka kim bilir ne gibi suçlara karışmış kişiler giriyor ülkemize. Buradaki çoğu kişi bir kaç yıl sonra belki de ebeveyn olacak, şahsen ben böyle bir durumda çocuğum olmasını istemem çünkü sokaklar artık güvenli değil. 5-10 yıl sonra mülteciler ürediğinde sayıları daha da artacak zaten mültecilerin çocuklarının ne yaptığı da belli, kıyıda köşede madde kullanıyorlar millete salça oluyorlar. Böyle bir durumda ben nasıl kendi çocuğumu kızımı tek başına sokağa yollayabilirim?

Hadi göçmen alırsın anlarım ki bunun da bir sınırı olmalı ama biz kaçak göçek kim varsa içeri alıyoruz komik yanı dışarı da salmıyoruz, kaçmaya çalışanı tutup geri getiriyoruz.
Avrupa resmen parasıyla dalga geçiyor, parayı veriyor al bu insan müsveddelerini bana yaklaştırma diyor.
Canım ülkemin de bildim bileli kasası boş olduğu için paşa paşa dediklerini yapıyoruz.
Yahu bunların belli başlı sınırları olmalı, kontrol altında tutulmalı.
Dışarıda suç işleyip de kaydını bulamadıkları herifler oluyor, bunlar nerden geliyor?
Bir de sağlık bakanı çok büyük iş yapmışlar gibi hastanelerde doğan Suriyeli bebek sayısını açıklıyor.
Herifler çocuk yapıp yapıp sokağa salıyor, o çocuk dediklerimiz de başka bir çocukluğa yakışan davranışlarda bulunuyor.
Buraya daha çok şey yazılır da konuş konuş bitmez.
Mültecilerin temizlenmesi hiç kolay değil, zaten yavaş yavaş vatandaşlık alıyorlar.
E-devlet üzerinden isim değiştirme hakkı gelmişti. Göçmenlerin Türk ismi almadığı ne malum?

Yeni konular

Geri
Yukarı