Muhabbet kuşlarını yükseğe koymak soru çıkarır mı?

sasuk

Picopat
Daha fazla  
2 tane 6 aylığa yakın kuşum var bunları benim yuzumden biraz strese soktum. Bazen kavga ediyorlar benim yüzümden, korku yaratıyorum yanlışlıkla böyle yükseğe koydum. Sorun olur mu?

2 tane 6 aylığa yakın kuşum var bunlaro beim yuzumden biraz strese soktum bazen kavga eduyorlar benim yüzümden korku yaratıyorum yanlışlıkla böyle yükseğe koydum sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG20240511201609.jpg
    IMG20240511201609.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 40
2 tane 6 aylığa yakın kuşum var bunları benim yuzumden biraz strese soktum. Bazen kavga ediyorlar benim yüzümden, korku yaratıyorum yanlışlıkla böyle yükseğe koydum. Sorun olur mu?

Bir sorun olmaz, hatta çok daha iyi olur. Yüksekte durmaları, hem size daha kolay alışırlar, hem de yükseklerde kendilerini güvende hissederler.

Sorun olmaz zaten muhabbet kuşları yüksekte durmayı severler
Hmm bir yerde üstünlük sağlar vb diye duymuştum
Seviyorlar genel olarak ama hareketlerini gözlemlemekte fayda var.
Hareketleri mi nedenki saten bunlar 2 ay yukarda durdular 1 ay altta altta iken çok stres li oluyorlardı oyuzden aldım yukarida baya mutlular ama

Bir sorun olmaz, hatta çok daha iyi olur. Yüksekte durmaları, hem size daha kolay alışırlar, hem de yükseklerde kendilerini güvende hissederler.
3 ay önce baktığımda gerçekten daha mutlulardi saten bana bakmasalarda olur ben onları eş olsunlar diye aldım ama ikisinide sevmeyi çok isterim şuan sadece büyüyüp yavrularinin olmasını bekliyorum umarım

Yeni konular

Geri
Yukarı