Mushoku tensei nereden okunur?

@Adol125 knk bana Mushoku tensei novelden spoiler versene önemli ne varsa
O konuda yardımcı olamam bitirmedim daha çünkü. Bayağı bi sürede herhangi bir novel okuyamayacağım.

Ben bitirdim seriyi istediğini sorabilirsin. Mushoku Tensei Novel - Read Mushoku Tensei Online For Free - Novel Bin romanını sordun diye varsayıyorum.
Yalnız 26.ciltte bitiyo burda niye 24, gerçi ln wn farkı olabilir, birde site sorunlu. Lnreader uygulaması var ordan novel okunabilir.

Son düzenleme:
Bütün önemli noktalar baya merak ediyom çünkü 😂😂
Hocam gidin mangasını okumaya çalışın zaten orada yüzlerce spoiler veriyorlar.
Benim bildiğim mavi saçlı kırmızı saçlı ve slyphie mi neydi onlarla evleniyor çocuklar yapıyorlar en güçlü çocuğu slyphieden çıkan çocuk annesini babasını kaybedicek.Şuan insan tanrı ona düşman ama bilmiyor onun yüzünden herkes ölücek falan hep yanlış yönlendiriyor gelecekteki hali onu uyarmaya geliyor ama insan tanrıya çaktırmamasını falan söyleyecek hikayedeki en güçlü kişi olmasa da 7. en güçlü insan oluyor sanırım ejder tanrı ile da işbirliği içinde olacak.

Açıkça da söylemeliyim izlediğim en kötü animelerden evde oturup dışarı çıkmayan sapık bir obezin reenkarnesini izlemek beni rahatsız etti. 7 Yaşındayken ilişkiye girmek için falan çabalaması 4 yaşında çaldığı donu tanrısı olarak görmesi. 2.Sezon sadece aletinin kalkmasına ayırlan zaman falan sadece zaman israfı mangasını okuduktan sonra biraz novelini okudum ve bayağı boş olduğunu anladım utanmadan
Slyphienin büyük annesi elf kadın ile ilişkiye giricekti ve babasının gelini olacaktı o kadında zaten babası ile ilişkiye girmiş falan
sonrasında ise bıraktım.İzleme sebebim ejder tanrı olması ejderha konulu şeyler izlemeyi seviyorum evreni falan belki güzeldir. Ejder tanrılar büyüler kılıçlar falan var ben bile öyle şeyleri aşırı sevmeme rağmen bunu izleyemedim 2-3 tane güzel işlenmiş karakter harici iğrenç bir anime. Ondan sonra one piece başladım şuanda mutluyum 220lere geldim bakalım ne olacak.

Hocam gidin mangasını okumaya çalışın zaten orada yüzlerce spoiler veriyorlar.
Benim bildiğim mavi saçlı kırmızı saçlı ve slyphie mi neydi onlarla evleniyor çocuklar yapıyorlar en güçlü çocuğu slyphieden çıkan çocuk annesini babasını kaybedicek.Şuan insan tanrı ona düşman ama bilmiyor onun yüzünden herkes ölücek falan hep yanlış yönlendiriyor gelecekteki hali onu uyarmaya geliyor ama insan tanrıya çaktırmamasını falan söyleyecek hikayedeki en güçlü kişi olmasa da 7. en güçlü insan oluyor sanırım ejder tanrı ile da işbirliği içinde olacak.

Açıkça da söylemeliyim izlediğim en kötü animelerden evde oturup dışarı çıkmayan sapık bir obezin reenkarnesini izlemek beni rahatsız etti. 7 Yaşındayken ilişkiye girmek için falan çabalaması 4 yaşında çaldığı donu tanrısı olarak görmesi. 2.Sezon sadece aletinin kalkmasına ayırlan zaman falan sadece zaman israfı mangasını okuduktan sonra biraz novelini okudum ve bayağı boş olduğunu anladım utanmadan
Slyphienin büyük annesi elf kadın ile ilişkiye giricekti ve babasının gelini olacaktı o kadında zaten babası ile ilişkiye girmiş falan
sonrasında ise bıraktım.İzleme sebebim ejder tanrı olması ejderha konulu şeyler izlemeyi seviyorum evreni falan belki güzeldir. Ejder tanrılar büyüler kılıçlar falan var ben bile öyle şeyleri aşırı sevmeme rağmen bunu izleyemedim 2-3 tane güzel işlenmiş karakter harici iğrenç bir anime. Ondan sonra one piece başladım şuanda mutluyum 220lere geldim bakalım ne olacak.
En güzel arclardan birine yaklaşmışın One Piecede. Benim en sevdiğim arctır kendisi one piecede. Tek cümlelik minnak bi spo verecem ama bakma cümleye netten. "... burn that flag down." Animedeki en iyi 5 sahneden biri olabilir. Biraz gaz verem. Az kaldı buraya gelmene bir de. O yüzden de bakma.

Bi tartışmada mushoku ile re zeroyu kıyaslayıp mushokuyu fena gömüyolardı. Mushoku mu Re Zero mu? 100000 kere Re Zero. Mushoku animesini bende yarım bırakanlardanım. Manga konusunda mushoku mangası en kötü novel uyarlaması mangalardan olabilir. İşin komiği iki serinin yazarı yakın arkadaş.

En güzel Arc'lardan birine yaklaşmışın One piecede. Benim en sevdiğim arctır kendisi One piecede. Tek cümlelik minnak bir spo vereceğim ama bakma cümleye netten. "... Burn that flag down." animedeki en iyi 5 sahneden biri olabilir. Biraz gaz verem. Az kaldı buraya gelmene bir de. O yüzden de bakma.

Bir tartışmada mushoku ile re Zero'yu kıyaslayıp mushokuyu fena gömüyolardı. Mushoku mu re Zero mu? 100000 kere re Zero. Mushoku animesini bende yarım bırakanlardanım. Manga konusunda mushoku mangası en kötü novel uyarlaması mangalardan olabilir. İşin komiği iki serinin yazarı yakın arkadaş.

Mangası sadece yılda 12 bölüm çıkarıyor ve büyük ihtimalle animesi mangasından hızlı çıkacak aynısı tensura içinde geçerli. Ufak çıtırdatmalar hariç One pieceten hiç spoiler yemedim şu anda chopper aşırı iyi karakter tayfada çok iyi her karakter özenle işlenilmiş bakalım ileride ne olacak şu anda water 7dayım. Chopper-zoro, robin -chopper ikili ilişkileri çok iyi karakterler gerçek bir yaşamdan alıntı gibi. Fillerlarini bile izledim birkaçı hariç Naruto ve bleachte bu fillerlara hiç katlanamamıştım.

Mangası sadece yılda 12 bölüm çıkarıyor ve büyük ihtimalle animesi mangasından hızlı çıkacak aynısı tensura içinde geçerli. Ufak çıtırdatmalar hariç One pieceten hiç spoiler yemedim şu anda chopper aşırı iyi karakter tayfada çok iyi her karakter özenle işlenilmiş bakalım ileride ne olacak şu anda water 7dayım. Chopper-zoro, robin -chopper ikili ilişkileri çok iyi karakterler gerçek bir yaşamdan alıntı gibi. Fillerlarini bile izledim birkaçı hariç Naruto ve bleachte bu fillerlara hiç katlanamamıştım.
One pice filler 1000 bölümde 50 bölüm var yok. Zaman atlamasından sonra mangaya geç tek tavsiyem bu olur.

Çizimleri vs genel olarak iyilesmiyor mu neden böyle bir tavsiye verdiniz?
Anime sünrürmeye başlıyo, bir manga bölümünden 2 anime bölümü çıkartıyolar. Manga 100.cilde kadar full renkli olarak var. Tabi ben siyaz beyazcıyım. Ya da çok daha iyisi unuttum demin, Onepace yaz çıkan siteden izle bundan sonrasını.

Geri
Yukarı