My summer car araç giderken yanıyor duman atıyor

Bir şey diyeceğim, yanlış anlamayın da siz bu oyuna ne yapmışsınız böyle? 🤣 Karakter desen karakter çok yavaş yürüyor koşmuyor egzoz problemi bitmiş ama bu sefer ses sorunu var araçta, bence siz stok satsuma save bulun çünkü bu save biraz bozuk gibi.

Bir şey diyeceğim, yanlış anlamayın da siz bu oyuna ne yapmışsınız böyle? 🤣 Karakter desen karakter çok yavaş yürüyor koşmuyor egzoz problemi bitmiş ama bu sefer ses sorunu var araçta, bence siz stok satsuma save bulun çünkü bu save biraz bozuk gibi.
Sizde herhan gibi bir save var mı bu sürüme uygun?

Sizde herhan gibi bir save var mı bu sürüme uygun?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca bu mod çok iyidir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca bu mod çok iyidir;

Mop plugin önermiyorum hocam, sebeplerini yazmıştım. Yararından çok zararı var.

Ne gibi hocam? Benim yüzümü çok güldürdü vallahi, 30FPS sabit oynarken artık 110FPS alabiliyorum.

Hocam telefon çalmasında sorun çıkıyor, işler geç geliyor veya gelmiyor, amcanın kamyonunda sorun çıkıyor, sipariş aramaları geç geliyor yani kısacası sayaç ile gerçekleşen bütün olaylarda sorun çıkıyor. Her savede sorun olacak diye bir şey yok ama çoğunkla oluyor gözlemlerime göre.

Geri
Yukarı