My summer car araç giderken yanıyor duman atıyor

Bu resimdeki Repair Shop'a götürürsen arabanın bozuk parçasını tamir ettirebilirsin. Ama arabanı çekecek başka bir araba bulman gerek onu da Jonnez motor alıp (evdeki garajın yanında) yine Repair Shop'a giderek oradaki kırmızı arabayı alabilirsin.

Dosya Ekleri

• 1605307832_preview_msc_map.jpg
    1605307832_preview_msc_map.jpg
    198,6 KB · Görüntüleme: 221
Evet.

Beyaz.

O nerede.
Tam bilmiyorum abimin saveide.

Her şey tıkırında.

Üstteki rocker shaft ve Valve Cover'ı sökün, ardından pistonların üstünde kırılmış olan contayı göreceksiniz, tamirciden değiştirin 320mark civarı bir ücreti vardı. Değiştirdikten sonra antifiriz ve yağı doldurmayı unutmayın ve daha fazla hararet yaptırmamaya çalışın.
Ben de bayılıyorum bu oyunun detaylarına ama buglar bazen insanı çileden çıkartıyor. O yüzden yardımıma msceditor yetişiyor :D.

Hocam bu arada artık msceditor ve eğer kullanıyorsanız MOP plugin kullanmanızı önermem, Save dosyanıza her türlü zarar veriyor. Bunlardan en yayınları; telefon çalmaması, balığın kafese gelmemesi ve aracın birden buga girip paramparça olması.

Hocam hepsini yaptım ama yine aynı sorun gidiyorum 1,2 km sonra duman çıkıyor
?
Araçı çalıştıdığım an duman atıyor.
1641730029611.png
1641730050415.png

birde tititti diye ses çıkartıyor.
1641730195344.png

Şimdide araç çalışmıyor.

Son düzenleme:
Hocam hepsini yaptım ama yine aynı sorun gidiyorum 1,2 km sonra duman çıkıyor.

Araçı çalıştıdığım an duman atıyor.
Eki Görüntüle 1265353Eki Görüntüle 1265354
Bir de tititti diye ses çıkartıyor.
Eki Görüntüle 1265359

Headers'ın vidasını 8 numara anahtar ile sıkın, tititi sesi distribütörden kaynaklanıyor ise; tornavidayı alın, ses kesilinceye kadar aşağı çevirin, sonra geri sıkın. Eğer valflerden ise onların ayarını YouTube'dan bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı