My Summer Car vs The Long Drive

Tugra3169

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşla beraber The Long Drive almayı planlıyorduk ama internette My Summer Car'ın multiplayer modunu gördük. Ben de oyunun videolarını falan izliyordum. Sizce hangisi daha mantıklı olur?

Merhaba. Arkadaşla beraber The Long Drive almayı planlıyorduk ama internette My Summer Car'ın multiplayer modunu gördük. Ben de oyunun videolarını falan izliyordum. Sizce hangisi daha mantıklı olur?

The Long Drive daha eğlenceli özellikle arkadaşlarla. The Long Drive önerimdir tabii ki sisteminiz yeterse.

The Long Drive çok ham bir oyun. 2-3 kez şans verdim oyuna, gerçekten pek bir şey yok. Daha çok gelişmesi lazım.

İçerik açısından My Summer Car çok önde.

Bir de şuna bakabilirsiniz: https://store.steampowered.com/app/1520370/Mon_Bazou/?l=turkish

Peki My Summer Car'ın multiplayer modu çalışıyor mu denediniz mi daha önce?

The Long Drive daha eğlenceli özellikle arkadaşlarla. The Long Drive önerimdir tabii ki sisteminiz yeterse.

Sistemim kaldırıyor fakat ben tüm yaz oynamalık bir oyun istiyorum diğer cevaplarada bakınca My Summer Car daha önde gibi geldi.

Peki My Summer Car'ın multiplayer modu çalışıyor mu denediniz mi daha önce?

Sistemim kaldırıyor fakat ben tüm yaz oynamalık bir oyun istiyorum diğer cevaplarada bakınca My Summer Car daha önde gibi geldi.

Edit: Her iki oyunda güzel bana göre The Long Drive

Geri
Yukarı