MyAnimeList hesaplarınızı puanlayalım

2010 yılından beri izlediklerim normalde not defterime kayıt ediyordum ama bazı arkadaşlarımın ısrası sonucunda buraya hepsini geçirmiş oldum. Puanlamalar normale göre biraz farklı kendi sistemime göre puanlıyorum öyle yani.
Slice of life ve ecchi animeleri biraz fazla seviyorsun sanırım. İlginç bir listeydi.

Hala yarım bir hesap izlediklerim aklıma geldikçe eklemeye devam edeceğim. (keşke ilk başladığımda açsaydım hesabı şimdi hangisini izledim diye işkence çekiyorum) Ne sevdiğim belli değil liste garip gelebilir.

Hala yarım bir hesap izlediklerim aklıma geldikçe eklemeye devam edeceğim. (keşke ilk başladığımda açsaydım hesabı şimdi hangisini izledim diye işkence çekiyorum) Ne sevdiğim belli değil liste garip gelebilir.
Profile baktığımda güzel edit yapmışsın. Ve sanırım kendine karşı çok dürüstsün sevdiğine 10 sevmediğin animelere direkt 1 veriyorsun. Hele bleach, fairy tail, black clover gibi uzun soluklu serilerin tüm bölümlerini izleyip 2-3 vermen... İzlerken nasıl azap çektiğini anlayamam. Kendine bunu yapan bize neler yapmaz💀. Listen biraz garipti listene puanım 7/10(DxD için +1 puan)

Profile baktığımda güzel edit yapmışsın. Ve sanırım kendine karşı çok dürüstsün sevdiğine 10 sevmediğin animelere direkt 1 veriyorsun. Hele bleach, fairy tail, Black Clover gibi uzun soluklu serilerin tüm bölümlerini izleyip 2-3 vermen... İzlerken nasıl azap çektiğini anlayamam. Kendine bunu yapan bize neler yapmaz💀. Listen biraz garipti listene puanım 7/10(DxD için +1 puan)

Liste bittiğinde yine gelirim bugün yine gezerken izlediğim ama eklemediğim seriler buldum. O 1 verdiğim animeleri bitirmemdeki tek sebep bir işi yarım bırakmayı sevmiyorum acıdan öldüm zaten bitirene kadar :D ve "Kendine bunu yapan bize neler yapmaz💀" her an her şey olabilir :D

Liste bittiğinde yine gelirim bugün yine gezerken izlediğim ama eklemediğim seriler buldum. O 1 verdiğim animeleri bitirmemdeki tek sebep bir işi yarım bırakmayı sevmiyorum acıdan öldüm zaten bitirene kadar :D ve "Kendine bunu yapan bize neler yapmaz💀" her an her şey olabilir :D
Bu mesaja atmak istediğim emoji hala icat edilmedi💀

Bu konuyu başka bir forumda da açmış mıydınız? Benzer kişi gibi geldi ama gene burada da dursun bari :D

Bu konuyu başka bir forumda da açmış mıydınız? Benzer kişi gibi geldi ama gene burada da dursun bari :D

Kişilik bölünmem olduğundan normal ola bilir. Konuyu açan kendini yapıştırıcı sanan kişiliğim olabilir🙃

Son düzenleme:

Biraz karışık bir liste, puanlama da yapmadım.

Geri
Yukarı