Nadir kullandığım e-mailime tehdit mesajı geldi

merlice

Femtopat
Daha fazla  
E-mailime şöyle bir mesaj geldi, sizce dikkate alınır mı? Mesajın altında da 36 saat içinde eğer parayı ödemezsen kişilerindeki herkese ifşalıycam diye bir mesaj atmış. Benim ülkemde olmadığını söylüyor.

Dosya Ekleri

• thumbnail_MCbV8YGd6MFR0qg_1697578339.png
    thumbnail_MCbV8YGd6MFR0qg_1697578339.png
    12,3 KB · Görüntüleme: 135
  • dZBO5xwkshoZgpE_1697578198.png
    dZBO5xwkshoZgpE_1697578198.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıt vermeyin ve maili spam olarak işaretleyip geçin. Phishing bunlar.

E-mailime şöyle bir mesaj geldi, sizce dikkate alınır mı? Mesajın altında da 36 saat içinde eğer parayı ödemezsen kişilerindeki herkese ifşalıycam diye bir mesaj atmış. Benim ülkemde olmadığını söylüyor.
Kardeşim herkese geliyor neredeyse benim de 2 tane e posta hesabıma geldi. Sıkıntı yok. Merak etmeyin.

Kardeşim herkese geliyor neredeyse benim de 2 tane e-posta hesabıma geldi. Sıkıntı yok. Merak etmeyin.

Korkuyorum ama ya yani kişilerimde her insan var gülünç duruma hatta kimsenin yüzüne bakamayacak duruma düşerim olduğum yerde tanınırlığım da var.

Mailin satıldı büyük ihtimal repleyip geç.
Nasıl yani repleyip geç derken bide satılınca noluyo

Korkuyorum ama ya yani kişilerimde her insan var gülünç duruma hatta kimsenin yüzüne bakamayacak duruma düşerim olduğum yerde tanınırlığım da var.

Nasıl yani repleyip geç derken bide satılınca noluyo
Hocam benim 2 tane e posta hesabıma geldi. Hatta technopat sosyalde de 3-5 kişinin daha başına gelmiş bu olay. Sahte sil geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı