Nanokatalog 3 Haftadır parayı iade etmiyor

Pahalı değilde güvenemiyorum diyelim.
Vatan pahalı olunca güvenilir mi oluyor 😂 Açın bakın ŞikayetVar üstünden ben dahil kaç kişiye kullanılmış malzeme sattılar Allah bilir. Eve geldim klavyenin bandrolü yırtılmış kenarı zedelenmiş şekilde geri götürdüm. Aldığım cevap bunu siz yaptınız. Ve bunu yaşayan benim gibi bir ton insan var. Pahalı demek kalite demek değildir.

Vatan pahalı olunca güvenilir mi oluyor 😂 Açın bakın ŞikayetVar üstünden ben dahil kaç kişiye kullanılmış malzeme sattılar Allah bilir. Eve geldim klavyenin bandrolü yırtılmış kenarı zedelenmiş şekilde geri götürdüm. Aldığım cevap bunu siz yaptınız. Ve bunu yaşayan benim gibi bir ton insan var. Pahalı demek kalite demek değildir.
Pahalı olunca güvenilir diye bir söylemim var mı yoksa ben mi yanlışım ? Ürün iadesi, para iadesi ve servis konusunda bulunduğum şehirdeki Vatan Bilgisayar'dan sorun yaşamadım. Ürün konusunda evet sorunlar oldu ve hala devam ediyor ancak yardımcı oluyorlar.

O halde şunu söylemek gerek. Mercedes, Bosch vb markalar pahalı ve güvenilir bir firma öyle değil mi ?
Pahalı olan ürünü satan firma güvenilir diye mesajım nerede acaba ?

Ilginç ben ekran kartımı burdan almıştım ve hala sorunsuz kullanıyorum. Sadece tedarik süreleri biraz uzundu çünkü Almanyadaki depolarından yollanıyordu.

Geri
Yukarı