Nasıl çıkma teklifi edilir?

Şimdi sana bilgili biri olarak yapman gerekeni söyleyeceğim.
Ehem ehem.
Öncelikle yüz yüze konuşuyorsanız (çünkü bu taktik yüz yüze konuşanlar için geçerli) ikinizinde bir arkadaşını alıyorsun (ortak arkadaş olması lazım ama seninle daha samimi olmalı) ardından ona planı şu şekilde açıklıyorsun:
"Şimdi sen (hoşlandığın kişinin ismini rastgele söylüyorum) Sena ile ikimizi yakıştırıyormuş gibi konuş. İkimizin ne kadar iyi olacağını falan (bunları Sena'ya söylerken jest ve mimiklerine dikkat etmeli) söyle.
Yaklaşık 1 hafta kadar bu şekilde bizi yakıştır onun karşısında, ben yokken de böyle şeyler yap.
1 haftanın sonunda Sena'ya onu sevdiğimi söyle. Sonra güzel bir buluşma yeri ayarla ve bizi buluştur.
Buluşturduktan sonra üçümüzün oturduğu yerden kalk ve bizi birbirimize hafifçe itip bir işim var diye git."(Bunları arkadaşınıza söylemen lazım)
Sonra hocam siz Sena'ya bir süre sonra (arkadaşınızın ismi Mehmet Olsun) "Mehmet'in benim hakkında söyledikleri doğru" de.
O da anlamaz bir tavır takınınca yalan bir şekilde "senden hoşlanıyorum" de.
O da Mehmet'in sayesinden senden hoşlanmasa bile artık hoşlanmış olacaktır.
%100 başarı oranı vardır bu planın.
Başarılar.

Büyük sıkıntı değil ama moderasyon ekibi yazım konusunda disiplinliler.

Açılmayın açılırsanız kaybedersiniz_______siz

Bu kısmı büyük yazdığınız için.

Yavas yavas_____arkadaslıgınız_________cekmen icin__________ac.

Telefon klavyesine basılı tutmaya üşendiniz sanırım.

Hani şu an pek bir şey yok ama aynen böyle konu açsanız moderasyon ekibi bunu düzenlemek için zaman kaybedecekler ve bu yüzden ceza alabilirsiniz.

Sonradan, yazdığım yanıtın saçma olduğunu düşünmeye başladım.

Taktiği falan yok bu işin. Gerçekten seviyorsa zaten seviyordur. Sevmiyorsa hiçbir şey sevmesini sağlayamaz(anlık hoşlantılarda bahsetmiyorum). Diğerlerinin de dediği gibi eğer seviyor olsaydı 7 ayda illaki belli ederdi. Yani sevmiyor olma ihtimali yüksek. Sevmediğinden eminseniz iletişiminizi kesin ve kızı unutmaya çalışın ama eğer sevdiğini düşünüyorsanız ya da ufak bir ümidiniz varsa şansınızı deneyin derim. Uzun lafın kısası diğerlerinin de dediği gibi her halükârda arkadaşlığınız bozulacak bari şansınızı deneyin.

Bence burası bunu sormak için uygun değil hoşlandığın kızın ve senin kişiliklerini bilmiyoruz onun neleri sevdiğini bilmiyoruz eyer burda sorucaksan alabileceğin tek cevap benimle çıkar mısın olur :D

Geri
Yukarı