Nasıl nick bulunur?

Fallen God

Hectopat
Internet hayatım boyunca kullanmalık bir nick arıyorum ama aklıma gelmiyor. En sevdiğim kurgusal karakter yoshikage kira, onun ismiyle ilgili bir şey bulmaya çalışıyorum ama olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Internet hayatım boyunca kullanmalık bir nick arıyorum ama aklıma gelmiyor. En sevdiğim kurgusal karakter yoshikage kira, onun ismiyle ilgili bir şey bulmaya çalışıyorum ama olmuyor.

Kanka deneye deneye bir yerde oturuyor ama bence kendi ismin ve soy isminle ilgili bir nick koy hem kopyalanamaz hem de tamamen sana özel olur.

Bence çok kafayı takmamak gerek bazen kendiliğinden oluyor. Mesela bana bak, hiç uğraşmadım bile 😅

Hayatında iz bırakan olaylardan yola çıkıp bul.
Sevgilim benden ayrıldıktan sonra barışmak isteyince 'exten Next olmaz.' dedikten sonra nickimi n3XT yaptım mesela.

Benim kendi nickim oturana kadar 5 nick değiştirdim. Şuankinden mutluyum. Ki bu nick ile benimle dalga geçiyorlardı. Sonra alıştım. Hoşuma gitti. Hatta internette karşılığı olması daha hoşuma gitti. Sizinki de elbet oturur birgün.

Önce sevdiğin bir şeyi veya mantıklı bulduğun bir şeyi seçiyorsun ve yapay zekadan onun hakkında 100 adet nick oluşturmasını istiyorsun.

Önce sevdiğin bir şeyi veya mantıklı bulduğun bir şeyi seçiyorsun ve yapay zekadan onun hakkında 100 adet nick oluşturmasını istiyorsun.

Benim kendi nickim oturana kadar 5 nick değiştirdim. Şuankinden mutluyum. Ki bu nick ile benimle dalga geçiyorlardı. Sonra alıştım. Hoşuma gitti. Hatta internette karşılığı olması daha hoşuma gitti. Sizinki de elbet oturur bir gün.

Benimki ile acayip dalga geçiyorlardı çok takmamaya başladım.

Geri
Yukarı