Çözüldü Nays Borç Alma Talebine Olumlu Yanıt Vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dijitalist Saat

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, Nays hesabında borç almak istiyorum ancak şu şekilde bir hata veriyor. Bu durumu yaşayan ve çözümünü bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Screenshot_2024-05-10-12-00-45-759_com.nextcx.nays.jpg

Çözüm
19 yaşındayım, kredi borcum yok, şu anlık sınava hazırlanıyorum çalışmıyorum ancak alacağım borcu rahatlıkla ödeyebilirim... Birkaç hesapla halka arzlara giriyorum, bugün borç alıp salı ödemeyi düşünüyorum, 4 arz geldi para yetişmedi.

İlk donemlerınde verıyordu gelırsızlere de şu an gelırı olmayan veya kredı kartı olmayan bırıne cıkmıyor.
Yas kac? Aylik gelir ne? Findeks Kredi notun ne? Kredi borcun var mi baska bankada?
19 yaşındayım, kredi borcum yok, şuanlık sınava hazırlanıyorum çalışmıyorum ancak alacağım borcu rahatlıkla ödeyebilirim... birkaç hesapla halka arzlara giriyorum, bugün borç alıp salı ödemeyi düşünüyorum, 4 arz geldi para yetişmedi.

19 yaşındayım, kredi borcum yok, şu anlık sınava hazırlanıyorum çalışmıyorum ancak alacağım borcu rahatlıkla ödeyebilirim... Birkaç hesapla halka arzlara giriyorum, bugün borç alıp salı ödemeyi düşünüyorum, 4 arz geldi para yetişmedi.

İlk donemlerınde verıyordu gelırsızlere de şu an gelırı olmayan veya kredı kartı olmayan bırıne cıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı