Banka/Kart Nays müşteri kaydı kampanyasından 50 TL hediye para

Çok şey istiyor, alt tarafı para çekeceğim onda bile müşteri kaydı istiyor. Müşteri kaydında da varımı yoğumu istiyor. Sözleşmeler, ne kadar gelirin var cart curt kredi kartı çıkartıyoruz sanki bu ne? Para gondermeye ne kadar kesersen kes de şu müşteri kaydıyla uğraştırma.

Çok şey istiyor, alt tarafı para çekeceğim onda bile müşteri kaydı istiyor. Müşteri kaydında da varımı yoğumu istiyor. Sözleşmeler, ne kadar gelirin var cart curt kredi kartı çıkartıyoruz sanki bu ne? Para gondermeye ne kadar kesersen kes de şu müşteri kaydıyla uğraştırma.

Aynı zamanda İş Bankası müşterisi oluyorsun. Bütün bankalar istiyor bu bilgileri maalesef.

Son adım olarak destek ile görüntülü görüşme istiyor. Ne yapacağım orada? Yardımcı olursanız sevinirim.

Görüntülü görüşmeyi başlat gibi bir seçenek olması gerekiyor. Kimliğiniz yanınızda olsun. Bazı sorular soruluyor ve birkaç farklı şekilde kameraya kimliği gösteriyorsunuz.

Bende ikametgah adresiniz bulunamamıştır demisti. Canlı desteğe yazdım, mail istedi, verdim. En yakın zamanda sorunu çözüp size mail den ulaşacağız dedi. Ve bir daha kendilerinden haber alamadım.
Mutlu SON...

Bende ikametgâh adresiniz bulunamamıştır demisti. Canlı desteğe yazdım, mail istedi, verdim. En yakın zamanda sorunu çözüp size mailden ulaşacağız dedi. Ve bir daha kendilerinden haber alamadım.
Mutlu son...

En başta ben de doğrulama yaparken çok sorun yaşadım. Bir sonraki gün düzeldi hepsi kendi kendine. :D

Bugün şans eseri fark ettim. Kampanyalardan yararlanmak için limitimi arttırmam gerekiyordu. Müşteri kaydını tamamlayınca cuma günü 50 TL gelmiş hesabıma. Kaydı tamamladığım için detaylara ana sayfadan ulaşamıyorum fakat canlı destekten teyit ettim. Müşteri kaydını tamamlamak için kimlik taratması ve görüntülü sohbet etmeniz gerekiyor bu arada.

Kampanya detaylarını canlı destekten öğrenip fotoğraflara ekledim.

Kimiliğini okut bölümünde 10 dakikadır ahtapot görevi görmeme rağmen uygulama bir türlü okumadı. Sildim uygulamayı. Aşırı derece de ayar oldum. Uygulamadaki barkod bölümünde emeği geçen herkese.

Geri
Yukarı