Nays nasıldır?

Emre_2000

Hectopat
Sosyal de çok görüyorum çok fazla kişi kullanıyor. Ben Steam ve internet alışverişinde geri ödeme yaptığını duyduğum için açmayı düşünüyorum. Ama önerir misiniz? Ne kadar geri ödeme oluyor? Uğraştırıcı mi?

Fiziksel kart yok maalesef ancak kampanyaları çok güzel.

Sosyal de çok görüyorum çok fazla kişi kullanıyor. Ben Steam ve internet alışverişinde geri ödeme yaptığını duyduğum için açmayı düşünüyorum. Ama önerir misiniz? Ne kadar geri ödeme oluyor? Uğraştırıcı mi?

Steam, Epic vs'de maksimum 100 TL iade etmek üzere %20 iade yapıyor. Yani 500 TL'lik de alsanız 1000 TL'lik de alsanız 100 TL iade ediyor. Ama bu her ay sıfırlanıyor yani her ay bu hakkınız ayrıca olacağı için mesela oyunların bir kısmını şimdi bir kısmını diğer ay alarak toplamda 200 TL iade alabilirsiniz.

Steam için ayda en fazla 100TL hediye para kazanabiliyorsunuz. Uğraştırıcı olabilecek tek kısım hediye paraların 3 iş günü geçmesine rağmen hesabınıza yatırılmaması olabiliyor.

Şuanda neredeyse tüm kredi kartlarından daha iyi geri ödeme veriyor. Kullanıp memnun olmayan yoktur.

Sadece oyun platformları için değil Netflix, Disney, Exxen vs gibi izleme platformlarında da kampanya var. Hatta onlardaki oran %50 (Maksimum aylık 100 TL yine). Mesela ben Amazon Prime'u oradan kullanıyorum aylık 20 TL'sini geri iade ediyor.

Sadece bir görsel ile açıklamak gerekirse;

Screenshot_20231111_161906.jpg

Aktif olarak 6 aydır kullanıyorum sadece. Cashback noktasında müşteri temsilci ile iletişime geçmesi gerekenler oluyor fakat bende hiç problem olmadı. Ekstra olarak fiziksel karta ihtiyaç duymuyorum telefonda NFC ile ödeyebildiğim için. Tavsiye ederim kesinlikle. Arkasında İş Bankası var zaten.

Geri
Yukarı