Neden bu kadar kötü bir forum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden bu forum sitesi bu kadar kötü? Konuların onaylanması zaten yarım saat sürüyor. Moderatörler sadece onaylıyor, bir kere bile cevap vermediler. Bazı yerler İngilizce. Bir kere FPS yerine FPS yazmışım 2 saat ceza veriliyor. Çok gıcık bir forum sitesi linç yiyorum konuyu silin diyorum silmiyorlar!
Konuların onaylanma süresi biraz fazla evet ama diğer sorunlarınızın çözümü için foruma katıldıktan hemen sonra kuralları okumanız yeterliydi. Kapımız gidene de gelene de açıktır.

Neden bu forum sitesi bu kadar kötü? Konuların onaylanması zaten yarım saat sürüyor. Moderatörler sadece onaylıyor, bir kere bile cevap vermediler. Bazı yerler İngilizce. Bir kere FPS yerine FPS yazmışım 2 saat ceza veriliyor. Çok gıcık bir forum sitesi linç yiyorum konuyu silin diyorum silmiyorlar!
CNfYi32UEAAqyKH.jpg

Konu onaylama sistemi bence de kalkmalı. Tamam, bazen küfürlü konular felan açılıyor ama konunun açılmasını beklemek çok sıkıcı bir durum.

Çocukları pistten alalım arkadaşlar.

Biri gider yerine yenisi gelir arkadaşım, forumu kullanmayabilirsin. Biz burada mutluyuz.

Konu onaylama sistemi bence de kalkmalı. Tamam, bazen küfürlü konular falan açılıyor ama konunun açılmasını beklemek çok sıkıcı bir durum.

Anarşik bir foruma döner. Fark ettiyseniz forumda hep düzgün ve mantıklı konular açılıyor, insanlar kötü içeriklerle karşılaşmıyor.

Bu arada ben @Trojan_VoltraMertçe bilmiyorum. Konuda başka bir şey anlatmak istiyor olabilir mi? Yardım için açtığı konular da böyle açıldıysa kimsenin anlayıp yardım edememesi gayet normal. Türkçe veya İngilizce açsaydı en azından. O da olmadı, Fransızca. :D

Aşağıdakini çevirene ödül var mı? :D

NEDEN bu forum sitesi bukadar kötü? konuların onaylanması zaten yarım saat sürüyor moderatörler sadece onaylıyor bir kere bile cevap vermediler bazı yerler ingilizce : birkere FPS yerine fps yazmışım 2 saat ceza veriliyor çok gıcık bir forum sitesi linç yiyorum konuyu silin diyorum simiyorlar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı