Neden engellemiş olabilir?

202420

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Instagram'dan birini takip ediyordum, hesabı herkese açıktı, sonra takipten çıktım belki kendisi çıkarır diye düşündüm. Daha sonra belki yanlış düşünüyorumdur diye tekrar ettim ama sonra beni engellediğini fark ettim. Kendimi kötü hissettim, endişelenmem gereken bir durum var mı yoksa gereksiz yere evham mı yapıyorum?

Seni engelleyen kişi kim? Aranızdaki ilişki nedir? Neden onu takip ediyordun ve sonra çıktın? Sonra seni engellemesini niye umursuyorsun? Seni engelleyen kişinin cinsiyetini bile belirtmemişsin. Bunun gibi bir sürü şey var açıklamadığın ve neye göre yorum yapılmasını istiyorsun anlamadım.

Arkadaşlar merhaba. Instagram'dan birini takip ediyordum, hesabı herkese açıktı, sonra takipten çıktım belki kendisi çıkarır diye düşündüm. Daha sonra belki yanlış düşünüyorumdur diye tekrar ettim ama sonra beni engellediğini fark ettim. Kendimi kötü hissettim, endişelenmem gereken bir durum var mı yoksa gereksiz yere evham mı yapıyorum?

Siz takipten çıkıp, takipçilerinizden çıkarmadınız mı?

Seni engelleyen kişi kim? Aranızdaki ilişki nedir? Neden onu takip ediyordun ve sonra çıktın? Sonra seni engellemesini niye umursuyorsun? Seni engelleyen kişinin cinsiyetini bile belirtmemişsin. Bunun gibi bir sürü şey var açıklamadığın ve neye göre yorum yapılmasını istiyorsun anlamadım.

Tanımıyordum kendisini. Öylesine gördüm ve takip et butonuna bastım. Kendisi bir bayandı. Umursamamın sebebi anksiyete hastasıyım acaba davalık vs olur muyum diye endişeleniyorum.

Siz takipten çıkıp, takipçilerinizden çıkarmadınız mı?
Karşılıklı bir takipleşme değildi hocam, sadece öylesine takip et butonuna bastım yani.

Yabancı olduğun için engellemiştir. Dava edecek bir şey yok çünkü yazılı olarak taciz etmemişsin.

Profil fotoğrafım da yoktu aslında nickim de random gibiydi bioda da İspanya bayrağı bulunuyordu. Ben ısrarlı takip suçu vs oluşmasından korkuyordum ama ısrar suçu için de bir elin parmağını geçmesi gerekiyor galiba.

Yabancı olduğun için engellemiştir. Dava edecek bir şey yok çünkü yazılı olarak taciz etmemişsin.

Yok hocam taciz vs asla öyle bir durum yok merhaba bile demedim kendisine.

Profil fotoğrafım da yoktu aslında nickim de random gibiydi bioda da İspanya bayrağı bulunuyordu. Ben ısrarlı takip suçu vs oluşmasından korkuyordum ama ısrar suçu için de bir elin parmağını geçmesi gerekiyor galiba.

Yok hocam taciz vs asla öyle bir durum yok merhaba bile demedim kendisine.
Dostum kendine gel ne bu paranoyaklık instada random bir kızı takipten çıktın diye niye davalık olasın ? Bu kadar endişelenmeni gerektiricek bir durum yok ortada belli ki sen takip edip sonra çıkınca kız da uğraşmamak için engelleyip geçmiştir.

Dostum kendine gel ne bu paranoyaklık Instagram'da random bir kızı takipten çıktın diye niye davalık olasın? Bu kadar endişelenmeni gerektirecek bir durum yok ortada belli ki sen takip edip sonra çıkınca kız da uğraşmamak için engelleyip geçmiştir.

Hanımefendinin kendisinin hesabı gerçekti hocam, benim hesabım fake gibi. Engellediğini fark edince dedim acaba suç filan mı işledim.

O dediğin dava şartları oluşması için bundan çok daha fazlası gerekiyor. İnternet ortamında herkes birbirini takip edebilir. Bunda bir şey yok. Böyle şeylerden rahatsız olanların internette ne işi var onu da anlamıyorum.
Hocam haklısınız aslında ama malum arkadaşlarla sohbet etmek için kullanıyorum instagramı ama dediğim gibi anksiyete ve okb hastasıyım.

Geri
Yukarı