Need for Speed: Most Wanted nereden indirilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

19. Kural:
Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
  • Kullanıcının ilk konusu.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
  • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.
Eyvallah. Link vermeyeyim o halde. Korsan sürümler internette mevcuttur. Ben genelde korsan kullanacaksam repackleri kullanıyorum. Güvenilir siteler mevcut. Para ile alabilirsen Steam gibi platformlardan alabilirsin.

19. kural:
Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
  • Kullanıcının ilk konusu.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
  • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir.

İyi de MW satılmıyor ki.

2005 versiyonunu diyorsanız korsan indirmekten başka çareniz yok. Technopat'ta istisnai durumlar dışında korsana destek yoktur, o istisnai durumlardan biri de oyunun hiçbir dijital platformda satılmamasıdır. O yüzden korsana teşvik değil. Bir oyun zaten satıştan kalktıysa kâr beklentisi yoktur. Etik olarak da vicdanınız rahat olsun. 2012 versiyonunu diyorsanız Steam'den veya Origin'den alabilirsiniz.

2005 versiyonunu diyorsanız korsan indirmekten başka çareniz yok. Technopat'ta istisnai durumlar dışında korsana destek yoktur, o istisnai durumlardan biri de oyunun hiçbir dijital platformda satılmamasıdır. O yüzden korsana teşvik değil. Bir oyun zaten satıştan kalktıysa kâr beklentisi yoktur. Etik olarak da vicdanınız rahat olsun. 2012 versiyonunu diyorsanız Steam'den veya Origin'den alabilirsiniz.
Şimdi bu oyun hiçbir platformda yok mu? Yoksa güvenilir kaynaktan link vereyim.

Şimdi bu oyun hiçbir platformda yok mu? Yoksa güvenilir kaynaktan link vereyim.
Yok. Çocukluğumun oyunu olduğu için para vererek alacak yer aramıştım ancak hiçbir yerde yok. Zaten dediğim gibi, bir oyun satıştan kalktıysa kâr beklentisi kalmamıştır. Link konusundaki kurallar hakkında bilgim yok ancak verin isterseniz. Sonuçta Technopat'ın kendi kurallarında belirtilen istisnai durumlara dahil.

Yok. Çocukluğumun oyunu olduğu için para vererek alacak yer aramıştım ancak hiçbir yerde yok. Zaten dediğim gibi, bir oyun satıştan kalktıysa kâr beklentisi kalmamıştır. Link konusundaki kurallar hakkında bilgim yok ancak verin isterseniz. Sonuçta Technopat'ın kendi kurallarında belirtilen istisnai durumlara dahil.
Sadece teknik destek için o istisnalar geçerli diye anladım:
Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır.

Orijinal alabilse neden korsan indirsin anlamayamadım. Orijinal kaynak sunmadan korsan kaynak sunuyorsunuz, orijinal indirebileceği bir kaynak yoksa zaten satın alamaz ve sadece korsan indirebilir.

Orijinal nasıl alabiliyor? 2005 versiyonun orijinali hiçbir yerde bulunmuyor ki. Bilmeden eleştirmeyin lütfen :D

Hocam güvenilir midir?

Sadece teknik destek için o istisnalar geçerli diye biliyorum:
Böyle bir durum varsa Sayın Moderatör mesajımı düzenlerse sevinirim.

Orijinal nasıl alabiliyor? 2005 versiyonun orijinali hiçbir yerde bulunmuyor ki. Bilmeden eleştirmeyin lütfen :D

Hocam güvenilir midir?
Yıllardır bildiğim sitedir.
Sağlam, kaynağından indirir ve Usenet ortamında yedekler. İhtiyaç olduğunda indirip tekrar yükleme yapar. Böyle bir site pek yoktur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı