Netspeed vs Millenicom

Evet 1 buçuk senedir kullanıyorum ve memnunum. Memnun olmasam kalmazdım zaten, çünkü evden para kazanıyoruz, internette benim işim. Altyapını sorgula bu iki siteden ve SS atabilirsin, sana ne verirler görürüz. Tabii benim hattım yeni çekilmiş, modemimde iyi Wi-Fi 6 destekli. Sıkıntı yok yani.

Baktım altyapıya. Bizim evde var diye göstermedi. Bende komşumunkine baktım böyle değer verdi.
Ben kararlaştırdım zaten şu an Netspeed'e geçeceğim. Şu an türkiss diye kullanıyorum. 100Mbps diye aldım 10 Mbps zor çekiyor. 3 ayda bir servis sağlayıcısı değişiyormuş onu bekliyorum 1 ayım kaldı. Eğer davet et kazan varsa Netspeed'e bana davet kodunu verebilirsin.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 5
Baktım altyapıya. Bizim evde var diye göstermedi. Bende komşumunkine baktım böyle değer verdi.
Ben kararlaştırdım zaten şu an Netspeed'e geçeceğim. Şu an türkiss diye kullanıyorum. 100Mbps diye aldım 10 Mbps zor çekiyor. 3 ayda bir servis sağlayıcısı değişiyormuş onu bekliyorum 1 ayım kaldı. Eğer davet et kazan varsa Netspeed'e bana davet kodunu verebilirsin.

100 lük paket senin işini görür. Davet kodu yollamışlar dedin ya, mailine bi bak bence tekrar.

Geri
Yukarı