"Netstat -n" komutunda syn_sent çıkması normal mi?

725127

Femtopat
YouTube'dan bir şeyler izlerken Twitter oynatılan ama sessizde olan bir videonun sesi bir anda açıldı ve ben de şüphelenerek Kaspersky'den tam tarama yaptım bir şey çıkmadı. Ardından CMD'de de netstat -n yaptım bu sefer bir tane syn_sent çıktı tekrar yaptığımda ise çıkmadı. Neden olmuştur? Gerilmemdeki sebep bundan birkaç ay önce RAT yemiştim.

YouTube'dan bir şeyler izlerken Twitter oynatılan ama sessizde olan bir videonun sesi bir anda açıldı ve ben de şüphelenerek Kaspersky'den tam tarama yaptım bir şey çıkmadı. Ardından CMD'de de netstat -n yaptım bu sefer bir tane syn_sent çıktı tekrar yaptığımda ise çıkmadı. Neden olmuştur? Gerilmemdeki sebep bundan birkaç ay önce RAT yemiştim.

Kaspersky tam taramada sorun bulamadıysa pek endişelenmenize gerek yok. Ha eğer ki virüs profesyonel biri tarafından yapılmış ise (zannetmiyorum) içine Crypter falan gömüldü ise belki. Eğer ki rahat olamıyorsanız. Kendinizi rahatlatmak için format atabilirsiniz.

Kaspersky tam taramada sorun bulamadıysa pek endişelenmenize gerek yok. Ha eğer ki virüs profesyonel biri tarafından yapılmış ise (zannetmiyorum) içine Crypter falan gömüldü ise belki. Kendinizi rahatlatmak isterseniz format atabilirsiniz.
Rattan sonra formatladım ve ondan sonra bir sorun olmamıştı

RAT'tan sonra format attıysanız endişelenmeye gerek yok. Arkada bir YouTube sekmesi açık kaldıysa veya yanlışlıkla bir linke tıkladıysanız video açılmış olabilir.

YouTube'dan video izliyordum arkadada Twitter videosu açıktı ama sesi kapalıydı o açıldı ayrıca Syn sent RAT belirtisi mi?

YouTube'dan video izliyordum arkadada Twitter videosu açıktı ama sesi kapalıydı o açıldı ayrıca Syn sent RAT belirtisi mi?

Hayır, RAT yediysen zaten komut isteminden anlayamazsın.

Bu konuda tartışılmış daha önceden okuyabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı