Next Mybox 4K Android TV box kullanışlı mı?

mahber

Hectopat
Daha fazla  
Next mybox 4K Android box satın aldım.
2 GB RAM, 16 GB hafıza.
1.35GHz
Android 10 sürüm.
YouTube ve Netflix için aldım sizce nasıldır?
Televizyonum 1080p destekliyor.

2 GB RAM, 16 GB hafıza.
1.35GHz
Android 10 sürüm.

Yeterli olur ama Netflix için lisansı var mıymış? 4K izlemek için Netflix lisansı olması lazım cihazın.

Youtube için yeterli olur. Netflix için 4k lisansı olmadığı için düşük çözünürlükte izlenir. Ayrıca yüklenecek apk larda da sorun yaratmıyor. Detaylı videosuna bakabilirsiniz.1080p de işinizi rahatlıkla görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeterli olur ama Netflix için lisansı var mıymış? 4K izlemek için Netflix lisansı olması lazım cihazın.

YouTube için yeterli olur. Netflix için 4K lisansı olmadığı için düşük çözünürlükte izlenir. Ayrıca yüklenecek APK'larda da sorun yaratmıyor. Detaylı videosuna bakabilirsiniz. 1080p de işinizi rahatlıkla görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lisansın olup olmadığını nereden bakarım bilmiyorum.
Ama kutusunun üstünde; Exxen, Netflix ve YouTube sembolleri var.

2 GB RAM, 16 GB hafıza.
1.35GHz
Android 10 sürüm.
Normalde almadan önce sorulur. Bu cihazda lisans yok yani 4 k izleyemzsiniz Netflixi. Iade etme imkanın varsa iade edip Dreamstar Nova 4k veya Nokia Box 8000 al derim. Hem SEI Robotics anakartı var burda paylaştığım her iki cihazdada. Nokia Box 8000'e Android 12 güncellemeside geldi. Nova ise şu an Android 11 olarak geliyor.

Alternatif olarak:

Son düzenleme:
Normalde almadan önce sorulur. Bu cihazda lisans yok yani 4 k izleyemzsiniz Netflix'i. Iade etme imkanın varsa iade edip dreamstar Nova 4K veya Nokia box 8000 al derim. Hem seı robotics anakartı var burada paylaştığım her iki cihazdada. Nokia box 8000'e Android 12 güncellemeside geldi. Nova ise şu an Android 11 olarak geliyor.

Alternatif olarak:

İade etmem mümkün değil.
Netflix'de şu paketten var yine de açmaz mı yani?

1714928158302.png

Eğer açmazsa 4K da hangi çözünürlükte izletir?

Yeni konular

Geri
Yukarı