Nibosi dönebilen 3D RS jant saat 1200 TL'ye alınır mı?

Yunuss0

Hectopat
Screenshot_20220729-234241_Samsung Internet.jpg

Ürün bu arkadaşlar 1.200 TL'ye yakın fiyatı var. Saat inanılmaz hoşuma gitti bu yeşil olan modeli kırmızı olan modelini de gördüm, ama bulamadım, sarısı vardı onu da bulamadım. Fakat şöyle bir şey varki 400 TL'ye M Sport jant saati gördüm aynı markanın.
Screenshot_20220729-234426_Hepsiburada.jpg

O üründe bu. RS olanın içindeki jant dönüyor, M Sport olanda o şekil bir şey yok. Tasarım farkları var tabii ki. 2'si de çelik olduğu yazıyor, su geçirmezlik 3 ATM yazıyor ne anlama geldiğini bilmiyorum. Tavsiyeleriniz önemli RS olan bu fiyata almaya değer mi?

Ek olarak bakmak isteyen olursa birden fazla saat de mevcut https://app.hps.im/d7ct/7cbd6974

00.

Son düzenleme:
Evet saat yeni geldi sıcak sıcak yazıyorum 😃
Yurt dışından geldiği için 11 gün sürdü gelmesi. Erkek için alınabilecek en güzel hediyelerden birinin saat olduğunu herkes bilir bir de böyle bir saat görünce tüm erkeklerin beğeneceğini biliyorum. 1200 TL biraz pahalı gelebilir fakat fiyatını kesinlikle hak ediyor. Bu zamanlar için absürt bir fiyatı yok sonuçta dandik bir saat almıyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum bütçesi el veren düşünmeden alabilir. İç kordonu sarı olanı bulsam onu alacaktım fakat bulamadığım için yeşil aldım. Korktuğum gibi cırt bir yeşil gelmedi gayet hoş duruyor. Kutu içeriği fena değil, güzel bir kutuda geliyor, kutusu karton. Gayet güzel paketlenmişti, kargoda zarar görmesinden korkmuştum ama 5. Kat'dan atsanız bir şey olmaz o şekil paketlenmiş.

20220811_133244.jpg

IMG-20220811-WA0008.jpg

IMG-20220811-WA0001.jpg

IMG-20220811-WA0004.jpg

IMG-20220811-WA0003.jpg

Almak isteyen veya diğer modellere bakmak isteyen olursa tekrardan link bırakıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, konuyu tekrar açtığım için kusura bakmayın, tam aradığım mevzu olduğu için sormak istedim.

@Yunuss0, saati kullanalı uzun zaman olmuştur sanırım. Nasıl, memnun musun? Verebileceğin tavsiye olur mu?

Merhaba, konuyu tekrar açtığım için kusura bakmayın, tam aradığım mevzu olduğu için sormak istedim.

@Yunuss0, saati kullanalı uzun zaman olmuştur sanırım. Nasıl, memnun musun? Verebileceğin tavsiye olur mu?

Merhaba saati satın aldınız mı?
Eğer aldıysanız saatin kalitesi nasıl memnun musunuz?
@honourr

Foruma girmediğim için yazılan mesajları yeni görüntülüyorum. Saat güzel herhangi bir sıkıntısı olmadı şimdiye kadar. Çokça dikkat çekiyor ve hoş duruyor. Mekanizmasında herhangi bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar aldığımdan beri takır takır çalışıyor. Ben 1.200 TL'ye almıştım, 1.800'e yakın para verilir mi tercih meselesi.

Geri
Yukarı