Nike ayakkabı önerisi

Turannn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Şu anda İspanya'dayım. İki haftaya ülkeye döneceğim dönmeden önce ayakkabı almak istiyorum. Gündelik kullanacağım. Aşağıdaki modelleri buldum birinde indirim var ama 2 farklı renk olarak almak istiyorum.

Bu 3 modelden ikisini almayı istiyorum. Aslında siyah ve mavi çizgi olanı beğendim ama Full beyaz da olabilir. Siyah modelde indirim varmış. Ayrıca 50 euro ve üzerine yüzde 25 indirim imkanı da var. Tüm bunlar göz önüne alınca sizce alınır mı? Court vision modeller nasıldır ve fiyatlar uygun mu TR'ye göre?

İki farklı renk istiyorsan siyahı mutlaka al bence, bir de komple beyaz olanı tercih ederdim sanırım. Siyahın malzemesi bence kötü ama 3 seçenek arasından ikisini seçerdim.

Kankacım, hazır İspanya'ya gitmişken Court değil de başka modellere baksan, mesela Türkiye'de olmayanlardan. Courtlar güzel değil diye bilgim var.

İki farklı renk istiyorsan siyahı mutlaka al bence, bir de komple beyaz olanı tercih ederdim sanırım. Siyahın malzemesi bence kötü ama 3 seçenek arasından ikisini seçerdim.
Siyahın malzemesi neden kötü sizce aynı model diye eklemiştim.

Kankacım, hazır İspanya'ya gitmişken Court değil de başka modellere baksan, mesela Türkiye'de olmayanlardan. Courtlar güzel değil diye bilgim var.
Ayakkabı konusunda pek bilgim yok o yüzden efektif seçim yapamıyor olabilirim. Bir de bildiğim bu model var Airforce. Sizin bildiğiniz başka model varsa önerebilir misiniz?

Siyahın malzemesi neden kötü sizce aynı model diye eklemiştim.

Ayakkabı konusunda pek bilgim yok o yüzden efektif seçim yapamıyor olabilirim. Bir de bildiğim bu model var Airforce. Sizin bildiğiniz başka model varsa önerebilir misiniz?

Paran çıkışırsa Air Max modellerini çok beğeniyorum açıkçası

Senin İspanya linkinden baktım sorun olmaz.

Blazer, Air Max, Air Force, Jordan, Kyrie bu serilerden bakmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı