Nike ayakkabı orijinal mi?

Yasuox

Hectopat
Daha fazla  
Dün Nike marka ayakkabı aldım. Aldığım modelin fotoğrafını ekleyeceğim. Ayakkabının içinde yazan stok kodu her iki ayakkabıda da aynı. Satın aldığım yer bana ayakkabının orijinal olduğunu söyledi. Lakin fotoğraftaki modelin tabanı yeşil renkte benim ayakkabının ise beyaz. Ayakkabıdan pek anlayan biri değilim. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    21,9 KB · Görüntüleme: 130
  • images.jpeg
    images.jpeg
    13,5 KB · Görüntüleme: 103
Nereden aldın, fotoğraftaki ürünü mü aldın? Hiç bir bilgi vermemişsin orjinal mi diye soruyorsun. Fotoğraftaki orjinal. Sana gelen orjinal mi bilemeyiz.
Şuan işteyim fazla detaylı bilgi veremiyorum. Yazdığım gibi bana verilen ayakkabının tabanı beyaz renkteydi. HYS Avm'den aldım.

Replika satan yerler zaten sahte satıyorum demez. İthal diye satılan ürünlerin de %99.9'u replika bilginize.
Almadan önce ayakkabının içindeki kodu karşılaştırdım ve ikisi de aynıydı. Ama yinede bilmiyorum kodun da sahtesi oluyor mudur?

Almadan önce ayakkabının içindeki kodu karşılaştırdım ve ikisi de aynıydı. Ama yinede bilmiyorum kodun da sahtesi oluyor mudur?
Kodun bir özelliği yok. Orijinal bir üründeki kodu çakma ürüne yazıyorlar. Orijinal diye satıyorlar. Orijinal ayakkabı kendini belli ediyor zaten elinize aldığınız an.

Yeni konular

Geri
Yukarı