Nintendo Switch fiyatı

Keremer

Hectopat
Merhabalar,
Nintendo Switch için bir heveslendim. Alışveriş sekmesine geldiğimde 3500-4000 TL bandında satıldığını gördüm(Hepsiburada gitti gidiyor Trendyol gibi siteler brixy Wix falan değil). Ama hem forumda birkaç arkadaş 5000-6000 TL yazmış hem de MediaMarkt Teknosa ve Amazon gibi mağzaların 5000 ila 6000 arası fiyatlandırmalarını gördüm.
Doğru fiyat nedir yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar,
Nintendo Switch için bir heveslendim. Alışveriş sekmesine geldiğimde 3500-4000 TL bandında satıldığını gördüm(Hepsiburada gitti gidiyor Trendyol gibi siteler brixy Wix falan değil). Ama hem forumda birkaç arkadaş 5000-6000 TL yazmış hem de MediaMarkt Teknosa ve Amazon gibi mağzaların 5000 ila 6000 arası fiyatlandırmalarını gördüm.
Doğru fiyat nedir yardımcı olabilir misiniz?
Hepsiburada'da fiyatı 5000 TL fakat %28 + %4 indirimde olduğu için 3435 TL olarak gözüküyor.

3400 TL civarında bulunabiliyor ancak oyunları çok pahalı bence.
Olay Switch'i almak değil, oyunlarını karşılayabilmek. Birkaç oyun Switch fiyatına denk geliyor zaten...
oyunların fazla pahalı olduğunu biliyorum fakat benim gibi pokemon aşığı birisi için değecektir.Ayrıca 1 pokemon oyununu tamamen her mücadelesi ile osuyla busuyla bitirmek 1000 saati yakın alacaktır. Tabi bu zevk meselesi ben oynarım bir başkası için o kadar özel değildir bu oyunlar o 1000 saat oynamaz. Ayrıca çantana konsol atıp arkadaşına gidip fifa oynamak çok çekici geliyor aynı şekilde super smash bros da öyle. Keşke bu kadar pahalı olmasa ama ben ailemin evinde yaşamak için para ödemiyorum ve kendi kazandığım para tamamen bana kalıyor. Ayda 1 oyun falan alabilecek para biriktiriyorum.

Geri
Yukarı