Nintendo Switch OLED mi alınmalı Switch V2 mi beklenmeli?

asrenax

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Nintendo Switch OLED sipariş ettim fakat Switch 2 cıkacak gibi seyler duydum. Maddiyatta sorunum yok, ortalama bir PC ve PS'im var fakat Zelda ve Mario'ya kucuklukten kalma istegim var ve eger Switch V2 yakın zamanda çıkarsa alamam gibi duruyor. Sizce ne yapayım, iptal edip 2'yi bekleyeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Switch 2 çok pahalı olur çıkınca en azından ulkemizde imkan varsa bekle yoksa OLED yeter bende şu an Switch alınmaz diye Steam Deck almayı düşünüyorum oradan emulatorle Pokemon Mario oynarım Steam kutuphanemde dolu en iyisi aynı durumdaysan bak bir.

Switch 2 çok pahalı olur çıkınca en azından ulkemizde imkan varsa bekle yoksa OLED yeter bende şu an Switch alınmaz diye Steam Deck almayı düşünüyorum oradan emulatorle Pokemon Mario oynarım Steam kutuphanemde dolu en iyisi aynı durumdaysan bak bir.

OLED bugün geldi grafikleri pek begenmedim universitede 2.si cıkarsa alacagım fakat simdilik yeterli gibi

Sonradan konuya bakan kisiler icin oyunların grafikleri cok iyi degil fakat gozu rahatsız etmiyor Nintendo oyunlarını seviyorsanız alın 2gercekten cok pahalı cıkar ve Nintendo'da 2.si cıkınca eger Türkiye'de populerlesirse 1.si daha da pahalılasır o yuzden alın oyunları belli sitelerden hangi bolgede daha ucuz ona bakıp bolge degisip alabiliyorsunuz cok ucuza geliyor
Orneğin Hong Kong dani no kuni oyunu 1900TL'den 150TL'ye denk gelecek kadar fiyat düşmüş satın aldım yani oyun fiyatlarında sorun yok tavsiye ederim.

OLED bugün geldi grafikleri pek begenmedim universitede 2.si cıkarsa alacagım fakat simdilik yeterli gibi.

Sonradan konuya bakan kisiler icin oyunların grafikleri cok iyi degil fakat gozu rahatsız etmiyor Nintendo oyunlarını seviyorsanız alın 2gercekten cok pahalı cıkar ve Nintendo'da 2.si cıkınca eger Türkiye'de populerlesirse 1.si daha da pahalılasır o yuzden alın oyunları belli sitelerden hangi bolgede daha ucuz ona bakıp bolge degisip alabiliyorsunuz cok ucuza geliyor.
Orneğin Hong Kong dani no kuni oyunu 1900TL'den 150TL'ye denk gelecek kadar fiyat düşmüş satın aldım yani oyun fiyatlarında sorun yok tavsiye ederim.

Bende Steam Deck'ten vazgeçtim OLED alacağım grafik istesem guclu bir PC var Nintendo oyunlarinin olayı eğlence konsolun yanına da 3 adet oyun alacağım Nintendo özel oyunlarından aletin tadını çıkaracağım.

OLED bugün geldi grafikleri pek begenmedim universitede 2.si cıkarsa alacagım fakat simdilik yeterli gibi

Sonradan konuya bakan kisiler icin oyunların grafikleri cok iyi degil fakat gozu rahatsız etmiyor Nintendo oyunlarını seviyorsanız alın 2gercekten cok pahalı cıkar ve Nintendo'da 2.si cıkınca eger Türkiye'de populerlesirse 1.si daha da pahalılasır o yuzden alın oyunları belli sitelerden hangi bolgede daha ucuz ona bakıp bolge degisip alabiliyorsunuz cok ucuza geliyor
Hocam fiyat kısmında artık günümüz standartlarıyla aynı bir pahalılık söz konusu değil diğer platformlara göre. Ve grafikler gayet güzel tam olarak grafiklerin nesini sevmediniz?

Hocam fiyat kısmında artık günümüz standartlarıyla aynı bir pahalılık söz konusu değil diğer platformlara göre. Ve grafikler gayet güzel tam olarak grafiklerin nesini sevmediniz?

Hani DLSS de olur ya keskinlikten midir bilmiyorum grafikler kotu gorunuyor tam acıklayamadım ama.

Hani DLSS de olur ya keskinlikten midir bilmiyorum grafikler kotu gorunuyor tam acıklayamadım ama.
Dlss ile nintendonun hiçbir bağlantısı yok. Yani zelda grafikleri bence gta5 den daha iyi. Eğer hogwarts legacy felan bakarsan tabi kötü gelir. Zelda mario gibi oyunlar gayet tatlı.

DLSS ile Nintendo'nun hiçbir bağlantısı yok. Yani Zelda grafikleri bence GTA 5'ten daha iyi. Eğer Hogwarts Legacy falan bakarsan tabii kötü gelir. Zelda Mario gibi oyunlar gayet tatlı.

Ha evet o oyunlar iyi tatlı da speedstorm kotu gorundu gozume FN de oyle.

Ha evet o oyunlar iyi tatlı da speedstorm kotu gorundu gozume FN de oyle.
Hocam onlar nitekim switch için yapılmadı. Speedstormda benim de dikkatimi çekti ama fortniteda bence grafik o kadar da kötü değil. o tür oyunlar bu konsola özel olmadığından tamamen bunun için yapılmıyor. Ama mario odyssey gibi oyunlara bakarsanız grafikler çok güzel. Yani eğer o oyunlara bakarak grafik seçersek konsolun bir mantığı kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı