Çözüldü Nintendo Switch OLED V1 ile Nintendo Switch OLED V2 arasındaki farklar nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enesbull

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, dolap üzerinden bir satıcının ilanına denk geldim, satıcıya sorular sordum, bana cihazının OLED V1 olduğunu söyledi, bu sürümün diğer sürümlerle farkı nedir? Nintendo Switch OLED V1 ile Nintendo Switch OLED V2 arasındaki farklar nelerdir? Teşekkürler, iyi günler.

Dosya Ekleri

• IMG_2316.jpeg
    IMG_2316.jpeg
    128,1 KB · Görüntüleme: 50
Çözüm
Nintendo Swtich v1 ve V2 var yani Nintendo Switch Oled V1 diye birşey yok. Nintendo Switch v1 pili hızlı tükenen bir model daha sonra v2 çıkarıldı pili daha fazla dayanan. Nintendo Switch Oled'de ekran güncellemesi olarak piyasaya sürüldü v2 gibi onunda pili uzun gidiyor. Donanımsal hiçbir farkları yok dolaptan alışverişte dikkat etmenizi öneririm sarı sitede size indirimli ilan açtım diyip link atarlar direk ödeme alıp kaçarlar.
Nintendo Swtich v1 ve V2 var yani Nintendo Switch Oled V1 diye birşey yok. Nintendo Switch v1 pili hızlı tükenen bir model daha sonra v2 çıkarıldı pili daha fazla dayanan. Nintendo Switch Oled'de ekran güncellemesi olarak piyasaya sürüldü v2 gibi onunda pili uzun gidiyor. Donanımsal hiçbir farkları yok dolaptan alışverişte dikkat etmenizi öneririm sarı sitede size indirimli ilan açtım diyip link atarlar direk ödeme alıp kaçarlar.

Çözüm

Geri
Yukarı