Nintendo Switch oyunları ne kadar?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
İyi günler. Ben Steam Deck'imi satıp Nintendo Switch alacağım fakat oyunları ne kadar ortalama? Genelde 800-1500 TL arası biliyorum ama ben indie oyunları merak ediyorum mesela Stardew Valley ne kadar? Böyle indie oyunları oynayacağım ortalama fiyatlarını merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son bu siteden fiyat araştırması yapıp en ucuz neredeyse oradan alıyorduk. Lakin son günlerde Arjantin gibi mağazalarda sadece o ülkenin kredi kartları ile alışveriş yapabildiğini söyleyen kullanıcılar var.

Bazı fiyatlar kesinlikle pahalı gelebilir. Steam'de 50 TL olan oyun 300 TL'de olabilir benzer fiyatlarda da olabilir.

Hocam anlamadım şimdi oyun 310 dolar mı ?
IMG_6658.jpeg

Gene benim dediğim şeye geliyor. Şu an bu tarz ülkelerde bir takım düzenlemeler var. Firmalar diğer ülkedeki oyuncular bu kadar ucuza oyun almasın diye yalnızca yerel kredi kartlarının kullanılmasına izin veriyor. Herkeste bu sorun var mı bilmiyorum ama bu tarz ülkelerden alışveriş yapamadığını söyleyen bir sürü kullanıcı var. İlaveten Brezilya mağazasından alışveriş yaparken de vatandaşlık numarası soruyor. Lakin onu için bir site var. Site, size bir adet vatandaşlık numarası sağlıyor ve alışverişinizi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Gene benim dediğim şeye geliyor. Şu an bu tarz ülkelerde bir takım düzenlemeler var. Firmalar diğer ülkedeki oyuncular bu kadar ucuza oyun almasın diye yalnızca yerel kredi kartlarının kullanılmasına izin veriyor. Herkeste bu sorun var mı bilmiyorum ama bu tarz ülkelerden alışveriş yapamadığını söyleyen bir sürü kullanıcı var. İlaveten Brezilya mağazasından alışveriş yaparken de vatandaşlık numarası soruyor. Lakin onu için bir site var. Site, size bir adet vatandaşlık numarası sağlıyor ve alışverişinizi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Hocam o zaman ben şu an Arjantin'e shopu açıp oyun alamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı