Nintendo Switch'te oynanabilecek TPS oyunları

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Merhabalar. Ben Nintendo Switch'ime oyun almak istiyorum ve aklıma gelen ilk şey TPS oyunlar. Neden FPS değil. Çünkü PC harici platformlarda FPS oyunu oynamak tam bir rezalet. Nintendo Switch'de katlanılamaz. Her neyse. Konuya dönersek, ben mağazadan TPS oyun aradım fakat bir yerden sonra "Technopat'a sorarım" dedim. Kısaca, hangi TPS oyunlarını alayım? (Fortnite ve Warframe haricinde)

1-) The Legend of Zelda Breath of The Wild.
2-) Super Mario Odyssey.
3-) Animal Crossing: New Horizans.
4-) Luigi's Mansion 3.
5-) Pokémon Sword/ Shield.
6-) Pokémon Let's Go Pikachu/ Eevee.
7-) Splatoon.
Paper Mario The Origami King.
Not: Burdan sonrası çıkmamış oyunları içermektedir.
9-) Pokemon Brilliant Diamond/ Shining Pearl. (Kasım ayında çıkacak.)
10-) Pokemon Legends Arceus. (Gelecek yıl çıkacak.)
11-) The Legend of Zelda Skyworld Sword. (Bu yaz çıkacak.)

Son düzenleme:
Şunu da açıklığa kavuşturayım: Kesinlikle aksiyon olacak. Yani öyle Zelda gibi oyunlar olmayacak. Ama diyebilirsiniz ki: "Ya kardeşim o kadar PS4'ün var, yanında da Xbox Series X gelecek. Bırak Switch falan." diye. Ama ben de: "Ya kardeşim ben bu konuyu boşa yazmadım. Sadece deneyim edeceğim." diyip geçeceğim.

Şunu da açıklığa kavuşturayım: Kesinlikle aksiyon olacak. Yani öyle Zelda gibi oyunlar olmayacak. Ama diyebilirsiniz ki: "Ya kardeşim o kadar PS4'ün var, yanında da Xbox Series X gelecek. Bırak Switch falan." diye. Ama ben de: "Ya kardeşim ben bu konuyu boşa yazmadım. Sadece deneyim edeceğim." diyip geçeceğim.
Zelda zaten aksiyon oyunu. Aksiyon ve açık dünya oyunu.

Geri
Yukarı